profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Baldiņam un Tobiasam augstākajām vietām pietrūkst nedaudz

Go4speed 04.09.2019 - 22:37 Baldiņam un Tobiasam augstākajām vietām pietrūkst nedaudz
Foto: Rallycross.lv

Publicēts NEZ Kroskartu čempionāta šā gada noslēguma kopvērtējums. Tajā atklājas, ka gan Dāvim Tobiasam, gan Ronaldam Baldiņam jau tā augstvērtīgos rezultātus bija iespēja uzlabot vēl vairāk, taču pietrūcis pavisam maz.

Sāpīgu ceturto vietu Xtreme klases kopvērtējumā guvis Baldiņš. Lai arī pati par sevi šī pozīcija sīvajā konkurencē ir izcils rezultāts, sasniegts 53 dalībnieku konkurencē, fakts, ka trešā vieta palika viena kopvērtējuma punkta attālumā, līdzjutējiem un Ronaldam pašam liek noelsties. Latvieti iegāza nedošanās uz otro posmu Norvēģijā, kā rezultātā pazuda daudzi svarīgi kopvērtējuma punkti. Objektīvi nesasniedzams šogad bija uzvarētājs soms Jami Kaliomeki, taču otrā vieta Baldiņam varēja būt pa spēkam.

Jebkurā gadījumā valmierietis šosezon nodemonstrēja lielisku sniegumu. Citi latvieši Xtreme klasē – Jānis Baumanis, nestartējot pēdējā posmā Somijā, kopvērtējumā desmitais. Reinis Nitišs ar startu tikai pirmajā posmā Latvijā – 23. vietā, Ingus Beļakovs pēc kardināli neveiksmīgas sezonas 28. pozīcijā.

CK 650 klasē Dāvis Tobiass šogad kļuva par NEZ medaļnieku, gūstot lielisku trešo vietu. Pirmajā posmā Rīgā sasniegta arī uzvara, pjedestāls – otrā vieta – arī pēdējā sacīkstē Somijā. Pēc Somijas panākuma gan izrādījās, ka līdz otrajai pozīcijai pietrūka vien trīs punktu. Taču sasniegums vienalga vērā ņemams. Šī ir otrā NEZ medaļa Dāvja karjerā – arī 2014. gadā sasniegta bronzas godalga.

Citās klasēs Latvijas sportisti šogad nestartēja.

NEZ Kroskartu čempionāta 2019. gada noslēguma kopvērtējums
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png