profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Jānis Veģeris gatavojas Eiropas autokrosa sezonai

Go4speed 30.01.2019 - 11:06 Jānis Veģeris gatavojas Eiropas autokrosa sezonai
Foto: Gatis Krastiņš, EVE Autosports

Kā ziņo autocross.lv, tad Latvijas autokrosa braucējs Jānis Veģeris paziņojis, ka šogad turpinās startēt Eiropas autokrosa čempionātā.

Pēdējos gados neiztrūkstoša Latvijas krosa sacensību personība ir Jānis Veģeris. Jau slaveni viņa sezonā veikto sacensību rekordi un neskaitāmās uzvaras visdažādākajā braucēju konkurencē.

Veģeris bija uz starta arī Vecpils autokrosa posmā un, lai gan sacīkste beidzās pāragri motora defekta dēļ, pirmie gada vingrinājumi pie stūres realizēti.

Pagājušajā gadā Jānis debitēja Eiropas autokrosa čempionāta TouringAX klasē, tiesa, ar jauno Citroen piedzīvojot vairākas tehniski sarežģītas sacensības. Tas sarežģīja debijas sezonu un trašu iepazīšanu. Taču kopvērtējumā izdevās sasniegt atzīstamu sesto vietu, un bez liela stresa Veģeris gatavojas šā gada čempionātam.

"Šosezon turpināsim startēt Eiropas autokrosa čempionātā, taču pagaidām vēl nezinu, kuros posmos tas būs. Šobrīd jāpilnveido auto un jānovērš visas pirmā gada neveiksmes. Šobrīd jātrenējas un jāpierod pie trasēm," tā Jānis Veģeris.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png