Go4speed 03.07.2017 - 09:23 Grenčiem pjedestāls Čehijā, viens sportists pēc kūleņošanas izlido ārpus trases (VIDEO)

Aizvadītajā nedēļas nogalē Čehijā, Novapakas trasē tika aizvadīts Eiropas autokrosa čempionāta ceturtais posms. Uz starta SuperBuggy klasē izgāja Ervins Grencis, bet JuniorBuggy klasē – Justs Grencis. Abi turpināja cīņu pēc sava labākā posma pirms pusotras nedēļas Vācijā, kur Ervins izcīnīja trešo vietu, bet Justs uzvarēja.

Pēc lieliskiem kvalifikācijas braucieniem abi mūsu braucēji iekļuva pusfinālā, kur Justs Grencis pusfinālā izcīnīja otro vietu, bet Ervins Grencis savā pusfinālā bija pirmais. Arī finālā mūsu braucēji lika par sevi runāt - Ervins izcīnīja otro vietu SuperBuggy klasē, kamēr čempionāta līderis Štūbe palika tikai ceturtais. Justam Grencim otrā vieta Novapakas finālā.

Diemžēl šajā posmā notika arī divas iespaidīgas avārijas, kur vienā no tām sportists pēc kūleņošanas izlidoja ārpus trases.