profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Grenčiem pjedestāls Vācijā; Zviedris desmitais FIA Kartinga Akadēmijas posmā Portugālē

Go4speed 28.06.2016 - 00:04 Grenčiem pjedestāls Vācijā; Zviedris desmitais FIA Kartinga Akadēmijas posmā Portugālē
Ervins Grencis. Foto: Tomáš Němec - ntfoto

Kā ziņo LAF preses dienests, tad Latvijas autokrosa braucēji, tēvs un dēls Ervins un Justs Grenči, sasnieguši Eiropas čempionāta posma Vācijā pjedestālu. Ervins Mačenbergas trasē guva trešo vietu SuperBuggy klasē, bet Justs sasniedza trešo pozīciju JuniorBuggy ieskaitē. Pēc šī panākuma valmierieši katrs savā klasē atrodas Eiropas čempionāta otrajā vietā. Ervins Grencis SuperBuggy par 28 punktiem piekāpjas līderim vācietim Berndam Štūbem. Savukārt Justs Grencis JuniorBuggy cīņā par astoņiem punktiem atpaliek no līdera čeha Milana Vaneka. Vācijā aizvadīts trešais no deviņiem Eiropas autokrosa čempionāta posmiem.

Sacīkstēs piedalījās arī brāļi Juris un Andris Kuļikovski. Juris SuperBuggy klasē tehnisku problēmu dēļ sacīksti noslēdza pusfinālā, klasificēts 15. vietā. EČ kopvērtējumā viņš šobrīd 16. vietā. Andris Kuļikovskis Buggy 1600 klasē motora defekta dēļ netika klasificēts. Pēc šīs neveiksmes EČ kopvērtējumā Andris 14. pozīcijā.

Nākamais posms šajā nedēļas nogalē norisināsies Čehijā, Novapakas trasē.


Foto: Valters Zviedris Karting Pilot

Tikmēr Latvijas kartinga braucējs Valters Zviedris Portugālē aizvadījis otro FIA Kartinga Akadēmijas posmu. Portimau trasē jūrmalnieks progresēja ar katru braucienu. Kvalifikācijā 47 dalībnieku konkurencē tika sasniegta 22. vieta, pēc priekšbraucieniem Zviedris bija 16. pozīcijā, priekšfinālā – 11. vieta, bet finālbraucienā Valters izcīnīja desmito vietu. Rezultāts ievērojami uzlabots, salīdzinot ar 24. vietu pirmā posma Francijā finālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png