profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

WRC Prognožu spēles noteikumi 2022

1. Galvenie noteikumi

1.1   Prognožu spēlē var piedalīties tikai reģistrētie portāla Go4speed lietotāji.

1.2   Prognožu spēlē jāizsaka prognozes par pasaules rallija čempionāta (WRC) posmiem.

1.3   Prognožu spēlē dalībnieki izsaka prognozes, atbildot uz jautājumiem par katru WRC posmu, par kuru konkrētajā brīdī ir izsludināta prognožu pieņemšana.

1.4   Katrā posmā tiek uzdoti 10 jautājumi.

1.5   Prognozes par katru rallija posmu tiek pieņemtas ne vēlāk kā 1 minūti pirms attiecīgā rallija pirmās rallija mašīnas starta (pēc oficiālajiem rallija dokumentiem).

1.6   Atbilžu variantiem var tikt piemēroti dažādi koeficienti (punktu skaits), kas padara šo atbildi vērtīgāku vai mazāk vērtīgu pret pārējām atbildēm. Koeficientu (punktu skaitu) katrai atbildei piemēro Go4speed komanda un tas nav apstrīdams.

1.7   Pareizās atbildes pēc katra WRC posma apkopo Go4speed komanda, ņemot vērā oficiālos rallija rezultātus.

1.8   Pareizās atbildes uz prognožu spēles jautājumiem tiks publicētas ne vēlāk kā 48 stundas pēc rallija oficiālo rezultātu publicēšanas.

1.9   Strīdu gadījumā pareizo atbildi izvēlas Go4speed komanda vai arī par jautājumu punktus nesaņem neviens.

2.0   Prognožu spēles ietvaros var tikt uzdots Papildjautājums, kas neizšķirta rezultāta gadījumā izšķir prognožu spēles posma vai kopvērtējuma uzvarētāju.

 
2. Uzvarētāju noteikšana
2.1   Prognožu spēles uzvarētāji tiek noteikti pēc pēdējā WRC posma, kad arī, saskaitot kopvērtējuma punktus, tiek pasludināts kopvērtējuma uzvarētājs.

2.2   Lai kvalificētos cīņai par kopvērtējuma galveno balvu, dalībniekam ir jāiesniedz savas prognozes vismaz par 10 no 13 WRC rallija prognožu spēles posmiem.

2.6   Par prognožu spēles kopvērtējuma uzvarētāju kļūst tas, kurš ieguvis visvairāk punktus visas sezonas garumā. Ja punktu skaits ir vienāds diviem vai vairāk dalībniekiem, tad par uzvarētāju kļūst tas, kurš būs iesniedzis atbildes ātrāk uz pēdējo prognožu spēli (pēdējā spēle - Japānas WRC rallijs). Ja arī šajā gadījumā ir vairāki uzvarētāji, tad starp tiem uzvar tas, kurš sezonas laikā izcīnījis visvairāk uzvaras individuālajās prognožu spēlēs.

2.7   Kopvērtējuma uzvarētājs tiek paziņots ne vēlāk kā 72 stundas pēc pēdējās prognožu spēles - Japānas WRC rallijs -  oficiālo rezultātu publicēšanas. Kopvērtējuma uzvarētājs un 2., 3. vietas ieguvēji tiek paziņoti portālā www.go4speed.lv, sadaļā „Prognožu spēle".

3. Balvas
3.1    Prognožu spēles balvas pirmās trīs vietas ieguvējiem nodrošina SIA "Energo Partneris", Zvērinātu advokātu birojs "Artura Lielgalvja advokātu birojs", LEA Group un draugu apvienība "Rally Buhariki". 
Partneri:
aix-copy-2837-1940.png motul-partner-3110.png nrs-4325.png batcc-0816.png ar-4809.png vagi-2128.png srt-5914.png bmp2-1740.png