profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
Get flash player.

Komanda



Aigars Tīdmanis
T. +371 29164656
E. aigars@go4speed.lv

Evita Tīdmane
Pārdošana&mārketings
T. +371 29488824
E. evita@go4speed.lv

Kristaps Bricis
Reklāmas projektu vadītājs
T. + 371 25660094
E. kristaps@go4speed.lv

Mārtiņš Jankovskis
Žurnālists (Rallijs, rallijsprints, autokross, rallijkross, folkreiss)
T. +371 29373817
E. martins@go4speed.lv

Artūrs Virbulis

Žurnālists (autošoseja, dragreiss, supersprints, autosprints)
T. +371 26175814
E. arturs@go4speed.lv

Rihards Baumanis
Fotogrāfs (autokross, rallijkross)
E. rihards@go4speed.lv

Viesturs Lācis

Fotogrāfs (drifts, autošoseja)
E. viesturs@go4speed.lv

Valdis Zāgeuss
Fotogrāfs (drifts, autošoseja, dragreiss, autosprints, kartings)
E. valdis@go4speed.lv

Gints Bērziņš
Fotogrāfs (autokross, folkreiss, supersprints, rallijsprints)
E. gints@go4speed.lv


Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png