profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Meksikas WRC rallija organizatori aiztur līdzjutējus, kuri gribēja 'tikai pajokot'

Go4speed 15.03.2019 - 11:06 Meksikas WRC rallija organizatori aiztur līdzjutējus, kuri gribēja 'tikai pajokot'
Foto: Ekrānšāviņš

Meksikas WRC rallija 13.posmā nepatīkamu atgadījumu piedzīvoja Andreas Mikelsens. Kādā no trases vietām ekipāžu pārsteidza aizvērušies vārti. Par laimi, sportists spēja sabremzēties, pēc kā stūrmanis skrēja atvērt vārtus. Anders Jēgers ne tikai atvēra vārtus, bet arī tiem pielika priekšā akmeni, lai tie neaizvērtos vēlreiz un lai nepatraucētu citiem braucējiem.

Kā vēlāk noskaidrojies, tad vārti neaizvērās paši no sevis. Kā atklāja rallija direktors Patriks Subervills, tad tika atrasti tie cilvēki, kuri aizvēra vārtus. ''Mēs atradām tos cilvēkus, kuri to izdarīja. Viņi bija divi. Tas notika attālākā vietā, kur nebija daudz skatītāju. Mēs tur nosūtījām helikopteru, un uzreiz atradām viņus.''

''Tie nebija vietējie skatītāji. Ziniet, kā viņi paskaidroja savu rīcību? Viņi pateica, ka vienkārši pajokoja. Lūk, ar tādiem idiotiem mums dažreiz nākas saskarties.

Atgādināsim, ka Meksikas WRC savu piekto uzvaru šajā rallijā svinēja Sebastjans Ožjē, kurš kopvērtējumā tagad ir otrais, četrus punktus zaudējot līderim Otam Tanakam.

Nākamais WRC posms marta beigās notiks Korsikas salā.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png