profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Talantīgais somu sportists aizvada pirmos testus ar 'Hyundai i20 Coupe WRC' (VIDEO)

Go4speed 08.11.2018 - 20:21 Talantīgais somu sportists aizvada pirmos testus ar 'Hyundai i20 Coupe WRC' (VIDEO)
Foto: @S_de_Sole

Somu rallija braucējs Jari Hutunens šogad pārstāvēja ''Hyundai Motorsport'' rūpnīcas komandas braucēju attīstības programmu (HMDP), kur sacensībās viņš piedalījās ar jaunākās paaudzes ''Hyundai i20 R5'' automašīnu. Sportists šogad startēja desmit rallijos, no kuriem septiņi bija WRC posmi. Labākie rezultāti šogad tika uzrādīti Polijas ERČ posmā (2.vieta, astoņas sekundes zaudētas Nikolajam Grjazinam), 12.vieta Somijas WRC (2.vieta WRC2 klasē), piektā vieta ''Rally Estonia'' (2.vieta starp R5 mašīnām).

Pēc Spānijas WRC posma ''Hyundai'' aizvadīja testus, gatavojoties Austrālijas WRC posmam. Šajos testos jauno ''Hyundai i20 Coupe WRC'' pirmo reizi testēja arī Hutunens.

Iespējams, ka 24 gadus vecais soms nākamsezon varētu būt viens no ''Hyundai Motorsport'' rūpnīcas komandas braucējiem, aizstājot jaunzēlandieti Heidonu Padonu, kura vārds tiek locīts M-Sport komandas sakarā. Zināms, ka līgumi ar ''Hyundai'' komandu uz nākamo sezonu ir Tjerī Noivilam un Andreasam Mikelsenam.

Šī gada sešos aizvadītajos WRC posmos Padona augstākais rezultāts bija viena trešā vieta (Turcijā) un divas ceturtās vietas (Sardīnijā un Somijā). Ja Hutunens pievienosies ''Hyundai Motorsport'' komandai, tad vienības trešo auto viņš varētu dalīt ar spāni Dani Sordo, kurš, visticamāk, turpinās pārstāvēt ''Hyundai Motorsport'' komandu atsevišķos rallijos.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png