profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Portāls: Mīke pirms atgriešanās WRC mainīs stūrmani

Go4speed 16.10.2018 - 22:46 Portāls: Mīke pirms atgriešanās WRC mainīs stūrmani
Pols Neigls un Kriss Mīke. Foto: Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

Kā ziņo portāls autosport.com, tad Kriss Mīke, kurš, visticamāk, trešdien oficiāli tiks stādīts priekšā kā jaunais ''Toyota'' komandas pilots, 2019.gada sezonā neturpinās sadarbību ar savu ilggadējo stūrmani Polu Neiglu.

Mīke un Neigls kopā ir braukuši vairāk nekā desmit gadus. Abi kopā ir izcīnījuši piecas uzvaras WRC, kā arī diemžēl kopā ir daudz avarējuši. Tieši pēdējo avāriju dēļ Mīkes un ''Citroen'' sadarbība pēc Portugāles WRC rallija tika pārtraukta.

Lai arī ne Mīke, ne Neigls plašākus komentārus otrdien nesniedza, autosport.com ziņo, ka šķiršanās esot noritējusi mierīgi un abi sportisti neizslēdz iespēju, ka nākotnē varētu atkal braukt kopā.


Foto: Bogdan Barabas

Šī brīža baumas liecina par to, ka Jaunzēlandes ''Raglan Rally'' WRC pilota Heidona Padona stūrmanis bija Malkolms Rīds, kurš varētu būt jaunais Padona stūrmanis 2019.gada sezonā. Šīs izmaiņas nozīmētu to, ka Padona šī brīža stūrmanis, anglis Sebastjans Māršals varētu kļūt par Mīkes jauno stūrmani. Tāpat Mīke esot izskatījis Elfina Evansa šī brīža stūrmaņa Dana Barita kandidatūru. Ne Barits, ne Māršals komentārus nav snieguši.

Tiek ziņots, ka trešdien ar saviem oficiālajiem paziņojumiem par braucēju sastāviem 2019.gada sezonā varētu nākt klājā ''Toyota'' un ''Citroen'' komandas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png