Rallija supersprintā uz pjedestāla arī krievu braucējs

Go4speed 14.04.2014 - 10:50 Rallija supersprintā uz pjedestāla arī krievu braucējs

Svētdien, 13. aprīlī, Biķernieku trasē norisinājās šīs sezonas otrais posms rallija supersprintā. Kopumā posmā dalību ņēma 107 sportisti, viskuplāk pāstāvētā bija 4WD plus klase ar 24 dalībniekiem. Lai gan dienas sākumā izskatījās, ka sacīkstes norisināsies un sausa asfalta, jau pēc pirmā brauciena sāka līt lietus, kas sacīkstes padarīja īpaši interesantas.

Priekšpiedziņas klasēs 1600 un 2WD nepārspēti palika Žentiņi - Modrim Žentiņam (Honda Civic) pirmā vieta, savukārt Varim Žentiņam (Honda Civic) otrā vieta abās klasēs. Trešo vietu 1600 klasē izcīnīja Andris Aleksejevs (VW Golf II), savukārt 2WD klasē Dairis Ozoliņš (Honda CRX).

4WD klasē ar divām uzvarām pirmo vietu izcīnīja Valts Zvaigzne (Subaru Impreza). Otrajā vietā šoreiz Artis Upītis (Subaru Impreza RS). Ja pirmie divi braucieni abiem sportistiem bija ļoti līdzīgi, tad viss izšķīrās trešajā braucienā, kurā uzvaru braucienā un līdz ar to arī uzvaru posmā izcīnīja Valts Zvaigzne. Trešais šajā klasē Gints Bērze (Subaru Impreza).

4WD plus klasē pēc trīs braucieniem atklājās visai interesanta situācija - trīs braucēji ieguvuši pilnīgi vienādu punktu skaitu. Taču pēc papildnosacījumiem pie uzvaras šoreiz tika Toms Lielkājis (Subaru STI), otrais Kalvis Blūms (Mirsubishi Evo VI), bet trešais Mareks Žukurs (Mitsubishi Evo).

RWD klasē jau otro posmu pēc kārtas dalību ņēma krievu braucējs Kirils Ksenofontovs (BMW M3). Izcīnot divas trešās vietas, sportists ierindojās trešajā vietā. Šajā posmā nepārspēts
ne uz sausa, ne slapja asfalta palika Aigars Tīdmanis (BMW 328). Otrajā vietā Andris Vovers (BMW 325).

Aigars Tīdmanis trasē. Foto: Mārtiņš Vanags, Go4speed

4WD Open klasē uzvara Andrim Puriņam (Audi Quttro), 2WD Open klasē, izcīnot vienādu punktu ar Edgaru Kaulakānu un Reini Lazdiņu, pirmais šoreiz Ēriks Ozoliņš (VW Golf III), savukārt VAZ Historic Open klasē pirmais Raivis Grīnfelds.

Jāatzīmē, ka otrā uzvara pēc kārtas ir ne tikai Aigara Tīdmaņa (RWD) kontā. Šosezon abos posmos uzvaras laurus ir plūkuši gan Valts Zvaigzne (4WD), gan Modris Žentiņš (1600), gan Andris Puriņš (4WD Open).