Go4speed 30.07.2018 - 18:50 Vorobjovs/Pūķis ar Samonas BMW M3 izcīna 3. vietu rallijsprinta sacensībās Lietuvā

Lietuvā aizvadītas rallija sacensības “Around Seven Lakes Rally 2018”, kas bija arī Latvijas rallijsprinta čempionāta ceturtais posms.

Uzvaru absolūtajā ieskaitē izcīnīja Giedrius Notkus (''Mitsubishi Lancer Evo IX''), kuram vairāk nekā pusotru minūti zaudēja Dmitrijs Feofanovs (''Mitsubishi Lancer Evo X''), bet trešā vieta Jānim Vorobjovam / Ivo Pūķim, kuri trasē devās ar Samsonas komandas BMW M3 automašīnu, ar kuru jau šonedēļ "Samonas Rally Rokiškis" startēs Tonijs Gardemeisters. Ceturto vietu, nepilnas divas sekundes zaudējot Vorobjovam, izcīnīja Martinas Samsonas, kurš trasē devās ar jaunu ''Ford Fiesta Maxi'' automašīnu. Jāatzīmē, ka Samsonas piektajā posmā zaudēja vairāk nekā pusminūti.

Tikmēr Latvijas rallijsprinta ieskaitē uzvaru svinēja Dmitrijs Feofanovs, aiz sevis atstājot Mareku Švarcu Švampānu / Armandu Lūkinu (''Subaru'' Impreza) un Vigo Rubeni / Kristapu Eglīti (''Subaru Impreza'').

Rallija rezultāti absolūtajā ieskaitē - ŠEIT, rezultāti Latvijas rallijsprinta ieskaitē - ŠEIT.