Noskaidroti Latvijas rallijsprinta čempioni

Go4speed 03.11.2016 - 10:54 Noskaidroti Latvijas rallijsprinta čempioni
Ronalds Baldiņš/Ingars Sakne. Foto: Edgars Leonovs

Ar rallijs Latvija noslēdzās 2016.gada rallijsprinta sezona. Sezonas noslēdzošajā posmā pārliecinošu uzvaru svinēja Ronalds Baldiņš/Ingars Sakne, kuri par vairāk nekā vienu minūti apsteidza Dmitrija Feofanova ekipāžu.

Absolūtajā kopvērtējumā Klasē 1600 šosezon triumfēja Kaspars Kols/Zintis Kols, kuri punktus guva tikai divos rallijos no septiņiem. Otrais palika Tadas Sireika, kurš uz starta izgāja tikai vienā posmā. Trešo vietu ieņēma Aigars Berkolds/Kaspars Ozers, kuriem arī tikai viens starts.

2WD Open klasē jau pirms izšķirošā posma par čempionu bija kļuvuši Zigurds Kalniņš/ Renārs Salaks, kuri no septiņiem posmiem šogad uzvarēja četros. Otro vietu izrāva angļu braucējs Rori Markuss Bels, kurš ar stūrmani Edgaru Svenci šogad startēja tikai abos noslēdzošajos rallijsprinta posmos. Trešie palika Uldis Lepiksons/Artūrs Brūns.

4WD klasē, izcīnot piecas uzvaras, triumfēja izcīnīja Mareks Švampāns/Armands Lūkins, kuri šogad izlaida tikai vienu ralliju. Otrie palika Mikus Neško/Mārtiņš Briedis, bet trešie - Vigo Rubenis/Kristaps Eglīte, kuri Neško ekipāžai zaudēja tikai vienu punktu.

Mareks Švampāns/Armands Lūkins. Foto: MVFoto

4WD Open klasē pirmie Ronalds Baldiņš/Ingars Sakne, kuriem šogad četras uzvaras. Otrais palika Dmitrijs Feofanovs, kuram šosezon divi panākumi. Uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena šajā klasē kāpa Ingus Eislers/Mārtiņš Tūters.

Klasikas kausā triumfēja Jānis Grīnbergs/Jānis Strazdiņš. Komandu ieskaitē triumfēja ASRT rallija komanda, bet junioru kausā pirmais Rori Markuss Bels.