Igaunijas rallijsprintā uzvar Kaurs, Nikolajs Grjazins ātrākais savā klasē

Go4speed 12.07.2015 - 18:12 Igaunijas rallijsprintā uzvar Kaurs, Nikolajs Grjazins ātrākais savā klasē
Egons Kaurs. Foto: No sportista personīgā arhīva

Svētdien, 12.jūlijā, Igaunijā startēja ''Võrumaa Rallisprint 2015'', kurā sportistiem bija jāveic seši ātrumposmi (trīs posmi pa divām reizēm katrs). Pavisam kopā šajā rallijsprintā uz starta izgāja 56 ekipāžas, no kurām četras startēja zem Latvijas karoga - Guntis un Toms Lielkāji, Emīls Blūms un Nikolajs Grjazins. Diemžēl šajā rallijā uz starta neizgāja Vasīlijs Grjazins, kurš, kā jau ziņojām, vakar, dodoties uz šo rallijsprintu, piedzīvoja smagu avāriju.

Sanders Pērns. Foto: Edgars Leonovs

Pirmajos divos ātrumposmos ātrākais bija Egons Kaurs, kurš tobrīd par 6,7 sekundēm apsteidza Sīmu Plangi. Arī nākamajos divos ātrumposmos ātrākais bija Kaurs, kurš pēc četriem posmiem Plangi apsteidza jau par 12 sekundēm. Trešais tobrīd bija Sanders Pērns, kurš līderim zaudēja 12,9 sekundes.

Priekšpēdējā posmā ātrākais bija Sanders Pērns, bet noslēdzošajā posmā ātrāko laiku uzrādīja Kaspars Koitla. Kopvērtējumā pie uzvaras tika Kaurs, kuram sekoja Pērns un Plangi. 11.vietā ierindojās Guntis Lielkājis.

Nikolajs Grjazins. Foto: Jānis Rags

''2WD 1600'' klasē pēc pirmajiem diviem posmiem vadības grožus pārņēma Nikolajs Grjazins, kurš par 11,7 sekundēm apsteidza Rasmusa Ustulna ekipāžu. Arī nākamajos posmos Grjazins bija ļoti ātrs, tādējādi izcīnot uzvaru šajā klasē. Otrais palika Ustulns, bet trešais - Gustavs Krūda. Emīls Blūms ierindojās ceturtajā vietā, bet Toms Lielkājis finišēja septītais.