Grosam pārliecinoša uzvara, Bergmanis ātrākais savā klasē

Go4speed 13.10.2019 - 10:50 Grosam pārliecinoša uzvara, Bergmanis ātrākais savā klasē

Ar Georga Grosa pārliecinošu uzvaru noslēdzies Igaunijas rallija čempionāta noslēdzošais posms - rallijs Sāremā. Gross bija ātrākais visos sestdienas desmit ātrumposmos, kas finišā viņam ļāva par divām minūtēm un 42 sekundēm apsteigt Rolandu Pomu, kuram šis bija debijas rallijs ar Ford Fiesta R5. Trešo vietu izcīnīja Rauls Jēts, kurš Pomam zaudēja 6,9 sekundes.

Diemžēl avāriju piektajā posmā piedzīvoja Kens Torns, kurš tobrīd ieņēma otro vietu. Tāpat finišu tehnisku problēmu dēļ nesasniedza Martinas Samsonas un Rolands Murakas.

10.vietu absolūti un pirmo EMV4 klasē izcīnīja Edijs Bergmanis/Edgars Grīns. 18.vietā absolūti un trešajā EMV4 klasē finišēja Krišjānis Zintis Putniņš/Mārtiņš Puriņš, 21.vieta absolūti un piektā klasē Jurģim Meisteram/Kalvim Blūmam, 71.vieta aboslūti un 13.vieta klasē Aleksandram Jakovļevam/Valērijam Maslovam. 83.vietā finišēja Ivars Liepiņš/Jānis Sokolovs.

Diemžēl astotajā posmā avāriju piedzīvoja Edgars Balodis/Lāsma Tole, kuri tobrīd ieņēma piekto vietu klasē.