profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Vairākas latviešu ekipāžas šajā nedēļas nogalē startēs Lietuvas un Igaunijas rallijos

Go4speed 13.06.2018 - 10:31 Vairākas latviešu ekipāžas šajā nedēļas nogalē startēs Lietuvas un Igaunijas rallijos
Foto: www.facebook.com/JanciskoMedia

Šajās brīvdienās startēs Igaunijas rallija čempionāta ceturtais posms, kā arī Lietuvas rallija čempionāta otrais posms. Abos šajos rallijos uz starta izies vairākas latviešu ekipāžas.

Igaunijas Viru rallijā pavisam kopā startēs 65 ekipāžas, starp kurām divas ekipāžas startēs ar WRC tehniku – Valērijs Gorbans būs redzams ar ''Mini Cooper WRC'', bet Georgs Gross skatītājus priecēs ar ''Ford Fiesta WRC''. Uz starta bez pārējām vadošajām ekipāžām ar latviešu karogu startēs Jānis Berķis/Edgars Čeporjus (''Ford Fiesta R5'') un Emīls Blūms/Didzis Eglītis (''Mitsubishi Lancer Evo IX'').

Divās dienās sportistiem būs jāveic deviņi ātrumposmi (106 km).


Foto: Ciedra Racing Team.

Trīs latviešu ekipāžas būs redzamas Lietuvas rallija čempionāta otrajā posmā, rallijā Žemaitija, kura ietvaros notiks arī Lietuvas rallijsprinta 2.posms. Pavisam kopā uz starta izies 70 ekipāžas, starp kurām četras brauks ar R5. Debiju ar ''Škoda Fabia R5'' piedzīvos Vaidotas Žala un Andris Mālnieks.

No latviešu ekipāžām uz starta izies Guntis Lielkājis/Vilnis Miķelsons (''Mitsubishi Lancer Evo IX''), Jānis Vorobjovs/Ivo Pūķis (''BMW M3''), Vigo Rubenis/Kristaps Eglīte (''Subaru Impreza''), bet stūrmanis Normunds Kokins lasīs stenogrammu Dmitrijam Feofanovam. Vienā dienā sportistiem būs jāveic desmit ātrumposmi (110 km).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png