profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
blast-baneris-v5-4624.gif

'Rally Sarma' skatītāju skaits bijis ievērojami lielāks nekā iepriekšējos gados

Go4speed 13.02.2018 - 19:15 'Rally Sarma' skatītāju skaits bijis ievērojami lielāks nekā iepriekšējos gados
Foto: facebook.com/pg/Stiprsfoto

''Rallijs Sarma 2018'', kas noslēdzās ar pārliecinošu Nikolaja Grjazina un Jaroslava Fjodorova uzvaru, gan skatītājus, gan sportistus iepriecināja ar nosarmojušiem kokiem un ziemas rallijam atbilstošiem sniega un ledus ceļiem. To augsti novērtēja sportisti, kuri skatītājiem demonstrēja aizraujošu cīņu par uzvaru rallija kopvērtējumā un individuālās ieskaitēs, kā arī skatītāji, kuri priecājās par aizraujošo ralliju un Ziemassvētku pastkartēm līdzīgajiem dabas skatiem.

Atskatoties uz rallija norisi, tā organizatori "Gulbenes Auto-Moto”, atzīst, ka tas ir izdevies - laika apstākļi ļāva sagatavot ziemas rallijam atbalstošas kvalitātes trasi, rallijs noritēja bez aizķeršanās, bez incidentiem un bez smagām avārijām. Arī skatītāju skaits, kas bija ievērojami lielāks nekā iepriekšējos gados, liecina, ka rallija organizatori ir uz pareizā ceļa. Lai arī rallija Sarma organizatori pēdējos gados jau ir ieviesuši dažādus jaunus un citos rallijos neredzētus risinājumus, tie turpinās meklēt jaunas idejas, lai šo pasākumu padarītu vēl interesantāku un pievilcīgāku gan sportistiem, gan skatītājiem.


Foto: Alfonsas Rakauskas

Arī Gulbenes novada dome atzīst, ka rallijs Sarma ir viens no nozīmīgākajiem pasākumiem šajā reģionā un to ir iespējams padarīt vēl labāku. "Rallijs Sarma ir pasākums, kuru ar nepacietību gaida kā Latvijas, tā arī ārvalstu sportisti un līdzjutēji jau 43 gadu garumā. Ar šo ralliju kopā ir uzaugušas vairākas paaudzes. Varu apgalvot, ka šis ir vienīgais pasākums Gulbenes novadā, kas spēj piepildīt šeit esošās naktsmītnes. Finansiālo ieguvumu aprēķināt nav iespējams, un to arī nemaz neesam darījuši, bet ir skaidrs, ka gan vietējie, gan kaimiņu novadu tirdzniecības un apkalpojošās sfēras nozares pārstāvji gūst vērā ņemamus ienākumus. Patiesībā ikviens rallija līdzjutējs, veicot lielāku vai mazāku attālumu uz Gulbeni, dod savu pienesumu uzņēmējiem, pa ceļam iepērkoties vai uzpildot degvielu. Nākotnē arī no pašvaldības puses ieguldīsim darbu, lai ralliju Sarma pārvērstu par plašiem svētkiem visas nedēļas nogales garumā, papildinot to ar dažādām kultūras un sporta aktivitātēm," atzīst Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Vējiņš.

Izmantotie resursi:
Ģirts Avotiņš
Rallija Sarma preses sekretārs
Komentāri
rallyfan 13.02.2018 19:54
Dalībnieku sastāvs šogad piesaista apmeklēt rallijus. Arī pats biju aizpēries no otra Latvija gala Aluksni apskatīt. Pēdējos gados bija kă bija kad uz starta bija vien 30 ekipāžas...tad braukt 900 km viss negribās. Būs dalībnieku sastāvs kupls,būs arī skatītāji.
Re kā igauņi sāk reklamēt ka būs H.Padon ar Wrc, tas vien jau ir baigais pluss pasākumam.
Atceros kad Kurzemes un Latvijas rallijos bija skandināvi uzaicināti. Kā tie trakie gāza ar tiem aparātiem. Tur bija vislielākās ovācijas līdzīgi kā ar žiguļiem.
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png