Go4speed 23.01.2018 - 11:16 Grjazins pārspēj ātrākos norvēģus un uzvar sniegotajā 'Sigdalsrally' rallijā (VIDEO)

Pagājušajā nedēļas nogalē, 20. janvārī, startēja Norvēģijas rallija čempionāta 1.posms “Sigdalsrally 2018” rallijs, kurā uz starta izgāja arī SRT rallija komandas braucējs Nikolajs Gryazins, kurš sacensībās startē ar Latvijas licenci.

Uz starta izgāja spēcīgākie norvēģu rallija braucēji, tai skaitā arī Mads Ostbergs, kurš startēja ar ''Ford Fiesta WRC '17'' automašīnu. Pēc četriem posmiem līderis bija Ostbergs, kuram 24 sekundes zaudēja Marius Āsens (Ford Fiesta R5), bet 36 sekundes atpalika Grjazins (Skodia Fabia R5). Diemžēl piektajā posmā izstājās Āsens, bet sestajā - Ostbergs, kas vadību ļāva pārņemt Grjazinam. Turpinājumā Nikolajs palielināja pārsvaru un izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Otrais finišēja Anders Grondāls (Ford Fiesta R5), bet trešais palika pieredzējušais Henings Solbergs (Mitsubishi WRC 6,5), kurš pirms kāda posma pamatīgi nobiedēja Grjazinu (skatīt video).

SRT pilots Nikolajs Grjazins: ''Kopumā esmu priecīgs par rezultātu, sezona iesākta lieliski! Rallijs bija sarežģīts ar man ļoti neierastiem laikapstākļiem. Trases bija piesnigušas ar lielu sniega segu un katra mazākā kļūdiņa varēja maksāt ļoti dārgi. Tāpēc šoreiz koncentrēšanās spējām, precīzai stenogrammai un “tīrai” braukšanai bija jābūt uz 120%. Neliela vilšanās bija, kad ceturtajā ātrumposmā izstājās vietējais braucējs Marius Āsens - viņš ralliju iesāka ļoti ātri un pārliecinoši, gribējās ar viņu pacīnīties. Šobrīd aktīvi jāsāk gatavoties nākošajam rallijam, kuru arī aizvadīsim Norvēģijā, lai spētu parādīt tikpat labus rezultātus.”

Nākamās sacensības Grjazins aizvadīs “KNA Rally Finnskog 2018” Norvēģijā. Šī rallija starts gaidāms jau 2. februārī.