Angļu ekipāža ar Gronholma testēto 'Proton Iriz R5' izcīna pirmo uzvaru (VIDEO)

Go4speed 09.12.2017 - 14:41 Angļu ekipāža ar Gronholma testēto 'Proton Iriz R5' izcīna pirmo uzvaru (VIDEO)

Novembra sākumā Anglijā notika ''MEM Malton Forest'' rallijs, kurā Olivers Mellors ar ''Proton Iriz R5'' automašīnu izcīnīja trešo vietu, piekāpjoties divām ''Ford Fiesta RS WRC'' automašīnām, bet apsteidzot divas citas R5 automašīnas.

Pagājušajās brīvdienās norisinājās Grizedale Stages Rally, kurā uz starta izgāja ap 70 ekipāžām. Četros no sešiem posmiem ātrākais bija Mellors, kurš tādējādi izcīnīja pirmo uzvaru ar ''Proton Iriz R5'' automašīnu, par 22 sekundēm apsteidzot spēcīgo Džošu Mofetu (''Ford Fiesta RS WRC''). 49 sekundes zaudēja Stefens Pečs (''Ford Fiesta RS WRC'').

Trīs ātrākās ekipāžas

Kā pēc finiša atzina komanda, tad pēc pēdējā rallija ir veikti vairāki uzlabojumi, kas arī šajā rallijā esot pierādījies, kur auto esot bijis ļoti ātrs.

Šis pilnpiedziņas auto ir aprīkots ar Xtrac transmisiju, Reigier amortizatoriem, Cosworth elektroniku, Brembo bremzēm un četru cilindru 1.6 litru ''Mitsubishi Lancer Evolution X'' turbo dzinēju, kas atbilst WRC2 klases noteikumiem.

Atgādināsim, ka nesen šo auto testēja Divkārtējais pasaules rallija čempions (WRC) Markuss Gronholms.