Bakerudam debija rallijā beidzas ar izstāšanos

Go4speed 15.01.2017 - 22:36 Bakerudam debija rallijā beidzas ar izstāšanos

Aizvadītajās brīvdienās startēja Norvēģijas rallija čempionāta 1.posms, kurā debiju ar ''Ford Fiesta R2T'' auto piedzīvoja Norvēģijas rallijkrosa braucējs un bijušais Reiņa Nitiša komandas biedrs Andreas Bakeruds.

Diemžēl neveiksmīgi rallijs iesākās un beidzās WRC zvaigznei Madsam Ostbergam, kurš pirmajā ātrumposmā pēc nobraukta 1,4 kilometra, griežot trases iekšmalu, sabojāja mašīnas piekari, kas viņam lika izstāties.

Piektajā posmā izstāšanos piedzīvoja Hennings Solbergs, kurš pirms tam ieņēma ceturto vietu, piekāpjoties vien trīs ''Ford Fiesta R5'' klases braucējiem. Turpinājumā vadību saglabāja Eivinds Brinildsens, kurš arī izcīnīja uzvaru. Otrais, zaudējot 15,6 sekundes, finišēja Frenks Tore Larsens. Trešais – Anders Grondāls.

Diemžēl debija neveiksmīga padevās Bakerudam, kurš otrajā posmā bija spiests izstāties tehnisku iemeslu dēļ. ''Varu pateikt tikai vienu – mēs būsim atpakaļ rallija mašīnā ļoti drīz,'' tā savā Facebook profilā saka Bakeruds, kurš pirmajā ātrumposmā kopvērtējumā ieņēma 29.vietu absolūti un otro klasē (klases līderim zaudējot 11 sekundes).