Go4speed 26.09.2016 - 23:37 Krievijas rallija čempionāta noslēdzošajā posmā pārliecinošu uzvaru izcīna Lukjaņuks
Aleksejs Lukjaņuks. Foto: facebook.com/rallyadygeya

Aizvadītajās brīvdienās tika aizvadīts Krievijas rallija čempionāta pēdējais posms. Tajā uz starta izgāja arī ''Rally Liepāja'' otrās vietas ieguvējs Aleksejs Lukjaņuks, kurš trasē devās ar ''Mitsubishi Evo X'' automašīnu.

Uzvarot visos astoņos ātrumposmos, kā arī pārspējot dažus trases rekordus, Lukjaņuks izcīnīja pārliecinošu uzvaru, tuvāko sekotāju Sergeju Uspenski apsteidzot par pusotru minūti. Trešo vietu izcīnīja Oļegs Toporovs.

Krievijas rallija čempions Uspenskijs. Foto: facebook.com/rallyadygeya

''Svētdienas pirmo ātrumposmu veicām ar neticamu vidējo ātrumu – 153 km/h. Taču, neskatoties uz to, aizvadījām labas brīvdienas, kur bija gan vienreizēji ātrumposmi, gan laba organizācija. Esmu priecīgs, ka mēs varējām palīdzēt komandai un ka varējām parādīt augstu līmeni,” tā Aleksejs Lukjaņuks.

Lai arī Uspenskijs palika otrajā vietā, čempionāta kopvērtējumā šis pieredzējušais pilots izcīnīja pirmo vietu. ''Lieliskas sacīkstes, kur mums bija skaista cīņa ar Lukjaņuku. Varu teikt, ka mūsu puišiem ir vēl ko mācīties,'' tā Uspenskijs.

gt99 27.09.2016 10:01
Nenozīmīga piekasīšanās no manas puses, bet tomēr virsraksts liek domāt, ka Lukjaņuks uzvarēja visu čempionātu, nevis tikai pēdējo posmu.