Go4speed 15.07.2013 - 13:17 Minirallijā Aizpute triumfē Andris Kulbergs, Aigaram Tīdmanim otrā uzvara pēc kārtas (FOTO)

14. jūlijā Aizputes un Durbes novada ceļos, kā arī Vecpils trasē norisinājās 2. minirallija posms - „Aizpute 2013". Pārliecinošu uzvaru absolūtajā vērtējumā ar Mitsubishi Lancer Evo automašīnu izcīnīja Andris Kulbergs un Kristaps Bērziņš, kuri par 31 sekundi apsteidza Aigaru Tīdmani un Jāni Bumbluli (BMW 323).

Kopā minirallijā „Aizpute 2013" uz starta stājās 63 ekipāžas, no kurām visvairāk startēja 1600+ klasē - 24. Sportistiem bija jāveic 4 ātrumposmi katrs pa divām reizēm. Viens no ātrumposmiem tika aizvadīts arī Vecpils autokrosa trasē.

Pārliecinošu uzvaru 1600+ klasē izcīnīja Aigars Tīdmanis un Jānis Bumbulis, kuri saņēma organizatoru apbalvojumu kā ātrākā RWD klases ekipāža. Šī ir Aigara Tīdmaņa otrā uzvara minirallijā pēc kārtas. Pirmajā posmā viņš startēja kopā ar brāli Gundaru Tīdmani.

Aigars Tīdmanis/Jānis Bumbulis. Foto: Rolands Bobulis, Go4speed

Otro vietu 4WD klasē aiz Andra Kulberga/Kristapa Bērziņa izcīnīja Valts Zvaigzne un Artis Baumanis (Subaru Impreza), atpaliekot par nepilnām 36 sekundēm, savukārt trešo vietu ieņēma Kristaps Skrodis un Normunds Verbelis (Subaru Impreza), uzvarētājiem zaudējot 45 sekundes.

1600 klasē uzvarēja Māris Radomišķis/Mārtiņš Zviedris (Opel Corsa), kuri otrās vietas ieguvējus - Māri Druvu/Viktoru Elleru (Toyota Corolla) - apsteidza par 8,6 sekundēm. Trešo vietu 1600 klasē izcīnīja Kristers Cimdiņš un Gatis Cimdiņš (VAZ 2108).

Māris Radomišķis/Mārtiņš Zviedris. Foto: Rolands Bobulis, Go4speed

Iespaidīgu kūleni piedzīvoja Krišjāņa Krapāna/Jāņa Krusta ekipāža ar Subaru Impreza automašīnu.

Savukārt divus kūleņus ar Honda Civic automašīnu uzmeta Ingus Kalniņš Kalenieks/Raimonds Kalnājs.

Jāpiemin, ka šajā rallijā gandrīz visas ekipāžas - tuvu pie 60 - tika pie soda sekundēm, kas lielā mērā izšķīra uzvarētājus klasēs.