Lēbs pārņem vadību 'Silk Way' rallijā

Go4speed 11.07.2017 - 01:04 Lēbs pārņem vadību 'Silk Way' rallijā

Aizvadīta trešā Silk Way rallija diena. Jau ziņojām, ka pēc diviem posmiem līderis bija Stefans Peteransels, kuram sekoja Sebastjans Lēbs un Sirils Desprē.

Trešajā posmā sportistiem bija jāveic 329 kilometrus garš posms. Lai arī Lēbs šo posmu sāka no trešās starta vietas, drīz vien franču braucējs noķēra savus komandas biedrus un izvirzījās vadībā. Lēbs spēja noturēt šo tempu un beigās viņš arī izcīnīja uzvaru šajā posmā. Otrais palika Peteransels, bet negaidīti trešais ātrākais bija Ķīnas sportists Jongs Žou, kurš trasē devās vien no 39.starta vietas. Neveiksmīgs posms padevās Desprē, kurš astoņas minūtes pavadīja grāvī.

Absolūtajā kopvērtējumā vadību pārņēmis Lēbs, kuram trīs minūtes un 15 sekundes zaudē Peteransels, bet Desprē atpaliek 17 minūtes. Latviešu sportists Aldis Vilcāns absolūtajā ieskaitē vieglo automašīnu klasē ieņem 18.vietu starp 33 finišējušajiem sportistiem. T1 grupas 2.klasē Vilcāna ekipāža ieņem ceturto vietu. Smago automašīnu klasē trešajā posmā uzvarēja ''Rally Talsi'' dalībnieks, Baltkrievijas rallija čempions Sergejs Vjazovičs, kamēr līderis joprojām ir Martins Kolomijs, kuram seko trīs Kamaz braucēji.

Šodien sportistiem būs jāveic 373 kilometrus garš posms, bet kopā ar pārbraucienu distance sastādīs 908 kilometrus.