'Silk Way' rallijreidā Lēbam bargs sods, ķīniešu ekipāžai sadeg automašīna

Go4speed 22.07.2016 - 00:03 'Silk Way' rallijreidā Lēbam bargs sods, ķīniešu ekipāžai sadeg automašīna

Turpinās Silk Way rallijreids, kur sportisti jau aizvadījuši 12 ātrumposmus. Pēc deviņiem posmiem līderis bija Sirils Desprē, kuram tikai 12 minūtes zaudēja Sebastjans Lēbs. Labi tobrīd rallijreids ritēja Aldim Vilcānam, kurš bija 25.vietā, no uzvarētāja atpaliekot vairāk par astoņām stundām.

Arī pēc desmitā posma vadību saglabāja Desprē, taču Lēbs savam komandas biedram pietuvojās jau līdz desmit minūtēm. Diemžēl šajā posmā izstājās un uz 42.vietu atkrita Vilcāns, kuram pie rezultātiem rādījās, ka sportists līderim zaudē 115 stundas. Diemžēl nākamajā ātrumposmā Vilcāna vārds rezultāta tabulā vairs neparādās.

Sirils Desprē. Foto: Peugeot Sport

12.posmā ātrākais bija Desprē, bet diemžēl cīņa par uzvaru beidzās Lēbam, kurš saņēma bargu četru stundu sodu. Lai arī sākotnēji finišu Lēbs sasniedza par septiņām minūtēm ātrāk nekā Desprē, vēlāk tiesneši paziņoja, ka Lēba ekipāža neatzīmējās 75. un 76. punktā par ko arī ekipāža saņēma četru stundu sodu. Kā pēc finiša atzina Lēbs, tad šī neveiksme ir ļoti sāpīga, taču šādu kļūdu ekipāža vairs neatkārtos.

Līdz ar to divus posmus pirms finiša līderis ir Desprē, kuram 30 minūtes zaudē Jazīds Al-Radži. Lēbs atkritis uz desmito vietu (+4:02:55), bet 17.pozīcijā atrodas Stefans Peteransels (+9:26:37). Diemžēl 12.posms neveiksmīgs bija kādai ķīniešu ekipāžai, kurai sadega automašīna.

Smago automašīnu klasē līderis ir Airats Mardējevs, kuram astoņas minūtes zaudē Sotņikovs.