Go4speed 06.01.2016 - 13:50  'Africa Race' 7.posmā OSCar ekipāžai 3.vieta, motociklu klasē pārsteidz krievu sportiste
Anastasija Ņifontova. Foto: Alain Rossignol

Aizvadīti septiņi "Africa Eco Race" posmi, kur šobrīd sportisti savu meistarību demonstrē Mauritānijas ceļos. Kā ziņo organizatori, tad kopumā šis posms aizritēja mierīgi un bez nopietniem starpgadījumiem. Sestajā 173 kilometrus garajā posmā vieglo automašīnu klasē ātrākais bija franču braucējs Dominiks Hoseks. Antons Grigorovs, kurš brauc ar Andra Dambja konstruēto ''OSCar'' automašīnu, finišēja 16.vietā, bet RE Autoclub ekipāža Terentjevs/Berkuts finišēja 22.vietā.

Septītā posma garums bija virs 400 kilometriem. Motociklu klasē nepārspēts palika angļu braucējs Endrjū Ņūlands, kamēr līderis Pals Anders Ulevalseters pieļāva lielu navigācijas kļūdu. Automašīnu klasē ātrākais bija Kanats Šagirovs, kurš otrās vietas ieguvēju apsteidza par 17 minūtēm. Augsto trešo vietu izcīnīja Grigorovs.

Kopvērtējumā motociklu klasē viss bez izmaiņām – līderis ir Pals Anders Ulevalseters, kuram divas stundas un 38 minūtes zaudē krievu sportiste Anastasija Ņifontova. Vieglo automašīnu klasē pirmais ir Šagirovs, kuram nepilnu stundu zaudē Antons Šibalovs ar Kamaz automašīnu. Grigorovs ir pakāpies uz 19.vietu, bet Terentjevs, kurš ir T2 klases līderis, atrodas 22.pozīcijā.

Trešdien sportistiem būs jāveic 377 kilometrs garš posms.