Šeiders: Jau kuro reizi kāds pārāk motivēts stulbs zēns sabojāja manu braucienu

Go4speed 11.09.2019 - 09:12 Šeiders: Jau kuro reizi kāds pārāk motivēts stulbs zēns sabojāja manu braucienu

Francijas RX posmā ļoti ātrs bija lietuvietis Rokas Baciuška, kurš kvalifikācijā izcīnīja 2.vietu. Tāpat starp ātrākajiem pilotiem trasē bija bijušais DTM pilots Timo Šeiders, kuram sestā vieta. Abi braucēji tikās pusfinālā, kur Baciuška izcīnīja otro vietu, bet Šeiders palika ceturtais, tādējādi neiekļūstot finālā. Pēc sacensībām Šeiders pauda neapmierinātību ar lietuvieša pilota rīcību.

''Viss bija kārtībā, kamēr pusfinālā jau kuro reizi kāds pārāk motivēts stulbs zēns sabojāja manu tīro iekļūšanu finālā,'' raksta fiaworldrallycross.com. ''Bet pēc tā, kas šajās brīvdienās notika Spā-Frankošamps trasē, rezultātiem nav nekādas vērtības. Visas savas domas un labu novēlējumus sūtu traģiski bojāgājušā Antuāna Ibēra ģimenei un draugiem. Dusi mierā.''

Čempionāta kopvērtējumā Šeiders ar 86 punktiem ieņem devīto vietu, bet Baciuška ar 60 punktiem ir 11.vietā.