Go4speed 28.05.2019 - 22:40 WRC2 čempions Silverstounā Eiropas RX Supercar klasē 6.vietā, Grjazins klasē trešais
Pontus Tīdemans.

Silverstounas trasē bez Pasaules rallijkrosa čempionāta kārtējā posma nedēļas nogalē tika aizvadīts pirmais Eiropas rallijkrosa čempionāta posms Supercar klasē, kā arī trešais RX2 čempionāta posms.

RX2 klasē uz starta izgāja SRT komandas pilots Vasīlijs Grjazins. Pēc kvalifikācijas Grjazins ieņēma astoto vietu (151 pts.), kamēr līderis bija Olivers Eriksons, kurš uzvarēja visos četros kvalifikācijas braucienos, sakrājot 200 punktus. Pirmajā pusfināla braucienā pārliecinoši uzvarēja Eriksons, bet otrajā - Jesse Kallio, kamēr trešo vietu ieņēma Grjazins. Finālā uzvara Eriksonam, otrais Kallio, bet trešais Grjazins, kamēr pārējie trīs braucēji finišu nesasniedza. Kopvērtējumā līderis ir Eriksons (89), bet augsto piekto vietu ieņem Grjazins (51).

Vasīlijs Grjazins

Eiropas Supercar klasē kvalifikācijā ātrākais bija Pasaules RX zināmais un spēcīgais Robins Larsons, kurš aiz sevis atstāja Tomasu Brinetsonu un Žanu Batistu Duborgu. Augstā piektā vieta WRC rallija braucējam, 2017.gada WRC2 klases čempionam Pontusam Tīdemanam. Pirmajā pusfinālā pārliecinoša uzvara Larsonam, bet trešā vieta - Tīdemanam, kamēr otrajā pusfinālā ātrākais bija Brinetsons. Finālā sīvā cīņā uzvarēja Larsons, aiz sevis atstājot Brinetsonu un Duborgu. Tīdemans pirmajā Eiropas RX Supercar klases finālā izcīnīja sesto vietu.