profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Sezonas pirmajā Pasaules RX posmā Abū Dabī uz starta izies 17 piloti

Go4speed 12.03.2019 - 18:36 Sezonas pirmajā Pasaules RX posmā Abū Dabī uz starta izies 17 piloti
Foto: FIA World Rallycross Championship

Pirmajā pasaules rallijkrosa čempionāta posmā, kas notiks Abū Dabī trasē (5.-6.aprīlī), startēs 17 braucēji - 15 pamatsastāva braucēji, kā arī vēl divi braucēji, kuri pilnu čempionāta neaizvadīs. Viens no tādiem braucējiem būs Reinis Nitišs, bet otrs - Jāņa Baumaņa komandas biedrs, norvēģis Pals Trajs.

Atgādināsim, ka jaunā Pasaules RX sezona sāksies ar posmu Abū Dabī trasē, kur līdz šim vēl nav aizvadītas rallijkrosa sacensības. Zināms, ka 1,2 kilometrus garo trasi 63% klās asfalts, bet 37% - grants. ''Tas ir lieliski, ka Pasaules RX parādās tik vienreizējas trases. Varu teikt, ka trase ir satriecoša. Šajā trasē ir vairāki plati asfalta līkumi, kuros būs lieliska vieta, kur veikt apdzīšanas. Šīs būs grūtas sacensības, kur braukt, bet būs jautra skatīšanās,'' saka Olivers Benets.


Foto: FIA World Rallycross Championship

Prognozēt favorītus gaidāmajā posmā šobrīd ir nereāli, jo uz starta izies daudz spēcīgu braucēju – brāļi Timijs un Kevins Hanseni, Andreas Bakeruds, Timurs Timerzjanovs, Niklass Gronholms, Gerlens Šišerī, Antons Marklunds un citi. Protams, pie favorītiem ir jāpieskaita arī abi latviešu braucēji - Jānis Baumanis un Reinis Nitišs, kuru rīcībā šogad, gribētos ļoti cerēt, būs spēcīga tehnika.

Kā ziņo sacensību organizatori, tad pusfināli tiks aizvadīti, kad trasē iestāsies tumsa, bet fināli jau notiks tumsā, zem mākslīgā apgaismojuma.

Pirmā posma dalībnieku saraksts ŠEIT.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png