Lēbs izcīna uzvaru Anglijas rallijkrosa čempionāta 1.posmā

Go4speed 17.03.2018 - 20:10 Lēbs izcīna uzvaru Anglijas rallijkrosa čempionāta 1.posmā

Sestdien tika aizvadīts Anglijas rallijkrosa čempionāta pirmais posms, kurā uz starta izgāja vairāki Pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieki.

Ļoti ātrs kvalifikācijā, kur ik pa brīdim no gaisa krita slapjš sniegs, bija ''Audi'' rūpnīcas braucējs Andreas Bakeruds, kurš izcīnīja trīs uzvaras. Otrais bija Sebastjans Lēbs, bet trešais viņa komandas biedrs – Timijs Hansens.

Neveiksmīgi kvalifikācijas braucieni izvērtās GCK komandas braucējam Gerlēnam Šišerī, kurš trasē devās ar ''Renault Clio R.S. RX Supercar'' automašīnu. Pirmajā braucienā sportists 12 braucēju konkurencē ieņēma 11.vietu, otrajā uz starta viņš neizgāja, bet trešajā nesasniedza finišu. Lai arī sportistam bija paredzēts startēt arī pusfinālā, arī šajā braucienā Šišerī nestartēja.

Pirmajā pusfinālā uzvarēja Timijs Hansens, kurš par 2,6 sekundēm apsteidza Bakerudu. Tikmēr otrajā pusfinālā ātrākais bija Lēbs, kas viņam finālā ļāva startēt no pirmās vietas.

Finālā uzvaru izcīnīja Lēbs, kuram 3,3 sekundes zaudēja Hansens, bet 5,4 sekundes atpalika Bakeruds. Ceturtās vietas ieguvējs Džulians Godfrejs (Mitsubishi Mirage Supercar) Lēbam zaudēja 19 sekundes.