Minirallijā Latvija uzvaru izcīna Nikolajs Grjazins, Sesks izrauj otro vietu

Go4speed 02.11.2019 - 19:39 Minirallijā Latvija uzvaru izcīna Nikolajs Grjazins, Sesks izrauj otro vietu

Par minirallija ''Latvija'' uzvarētāju sestdien kļuva krievu rallija braucējs Nikolajs Grjazins, kurš aiz sevis atstāja Mārtiņu Sesku ar Andri Mālnieku. Trešo vietu izcīnīja Vasīlijs Grjazins.

Kopā sportistiem Biķernieku trasē vajadzēja aizvadīt septiņus ātrumposmos. Minirallija pirmie ātrumposmi tika aizvadīti bez lietus, taču dienas otrajā pusē lija lietus, kas trasi padarīja slidenu.

Kopā Grjazins bija ātrākais četros no septiņiem ātrumposmiem, kas finišā viņam par 14,5 sekundēm ļāva apsteigt Seska ekipāžu, kura bija ātrākā noslēdzošajos trīs ātrumposmos. Jāpiebilst, ka Sesks noslēdzošajos trīs ātrumposmos Nikolajam Grjazinam atspēlēja 13 sekundes, bet pēdējā ātrumposmā, apsteidzot Vasīliju Grjazinu par astoņām sekundēm, Mārtiņš izrāva otro vietu, kamēr trešais palika Vasīlijs Grjazins.

Ceturto vietu absolūti un pirmo 4WD+ klasē izcīnīja Kalvis Blūms/Kaspars Veiss, par divām sekundēm apsteidzot Māri Neikšānu/Anrriju Jessi. Jāpiebilst, ka piektajā posmā Māra ekipāža pēc garas starta taisnes nesabremzējās un, aizķerot riepas, vairākas reizes apgriezās ap savu asi, tādējādi zaudējot vairākas sekundes.

4WD Rookie klasē uzvarēja Rolands Upatnieks/Gundars Kļaviņš, 2WD klasē nepārspēti palika Gvido Rozenblūms/Indulis Kalniņš, 2000 klasē pirmā vieta Mikam un Mārcim Ķenaviem, HISTORIC klasē triumfēja Kristaps Laipnieks/Kārlis Jansons, 1600 ieskaitē pirmie Reinis Trūps/Artūrs Birģelis, Junioru ieskaitē ātrākais bija polis Huberts Laskovskis, bet 2WD Rookie uzvaras laurus plūca Pēteris Guļāns/Mārtiņš Mežaks.