Minirallijā 'Gulbis 2019' uzvaru izcīna Kalvis un Didzis Blūmi

Go4speed 09.06.2019 - 11:37 Minirallijā 'Gulbis 2019' uzvaru izcīna Kalvis un Didzis Blūmi

Sestdien Gulbenes pusē karstums un vietām gluži vai necaurredzamas putekļu sienas sagādāja pamatīgu pārbaudījumu minirallijā “Gulbis 2019” startējušajām ekipāžām.

Sešos ātrumposmos, kuru kopējais garums bija mazliet vairāk par 23 km, cīņā devās 87 ekipāžas. Ingus Kalniņš-Kalenieks/Mareks Vašuks uzvarēja klasē 1600, par nieka 0.63 sekundēm uzveicot Ingu Timofejevu/Gundaru Pečaku, trešajā vietā atstājot Kasparu Tideru/Artūru Igaveņu. Visas trīs ekipāžas startēja ar "Honda Civic" automašīnām.

Klasē 2000 ātrākie bija Oskars Virsis/Edgars Poriņš (VW Golf Mk2), kuri finišā par nepilnām 17 sekundēm pārspēja Mārtiņu Kreicburgu/Mārtiņu Gūtmani (MG ZR), trešajā vietā ierindojoties Kristapam Tellem/Oskaram Pugovičam (Toyota Corolla).

2WD vērtējumā pirmo vietu guva Gvido Rozenblūms/Indulis Kalniņš (BMW), bet tikai 1.16 sekundes no viņiem pēc veiktiem sešiem ātrumposmiem atpalika Genādijs Fedorenko/Didzis Leoskis (BMW). Trešo vietu izcīnīja Oto Niks Patmalnieks/Valts Virziņš (BMW 320). 2WD Rookie ieskaitē savukārt uzvarēja Ojārs Avotiņš/Dainis Politiko (BMW), vien par 0.44 sekundēm pārspējot Reiņa Vilkaiša/Kristapa Dzīvīša (BMW) ekipāžu. Trešie šajā klasē Rūdolfs Borhards/Toms Raudovs (BMW 323ti).

Lauris Ozerovs/Gatis Jansons (Subaru Impreza) triumfēja 4WD klasē, par nepilnām četrām sekundēm pārspējot tuvākos sekotājus Raimondu Dūci/Elvi Špehtu (Audi A4), bet trešajā vietā te ierindojās Jānis Hāns/Agnese Ginovska (Audi). 4WD+ klasē ātrākie bija Kalvis Blūms/Didzis Blūms (Mitsubishi), ar 22 sekunžu pārsvaru uzveicot Mārtiņu Ločmeli/Emīlu Blūmu (Subaru Impreza). Trešajā vietā šajā klasē Jurģis Meisters/Guntis Slaidiņš (Mitsubishi Lancer Evo X).

4WD Rookie kategorijā Mārcis Kļaviņš/Reinis Kļaviņš (Subaru Impreza) bija tikai nepilnas trīs sekundes ātrāki nekā Ralfs Levalds/Valters Veinbergs (Subaru Impreza), trešo vietu ieņemot Andrim Vanagam/Svjatoslavam Borodkinam (Audi A4).

Junioru ieskaitē pirmo vietu guva Tomass Martēns/Robins Buismans (Ford Fiesta R1).

Savukārt OPEN klasē Kristaps Sarma/Ervīns Zgirskis (Mitsubishi Lancer Evo IX) par nepilnām desmit sekundēm pārspēja otrās vietas ieguvējus Vigo Rubeni/Kristapu Eglīti (Subaru Impreza), kamēr trešajā vietā ierindojās Intars Rezakovs/Oskars Leimanis (Subaru Impreza).

Sacensību absolūtajā ieskaitē ātrākie bija 4WD+ klases uzvarētāji Kalvis Blūms/Didzis Blūms, aiz viņiem 13 sekundes palika OPEN klases uzvarētāji Kristaps Sarma/Ervīns Zgirskis, bet trešo vietu ieņēma vēl viens 4WD+ klases duets, Mārtiņš Ločmelis/Emīls Blūms.