Latviju 'Sodi World Series' pasaules finālā pārstāvēs komanda 'Baltie'

Go4speed 03.10.2016 - 23:10 Latviju 'Sodi World Series' pasaules finālā pārstāvēs komanda 'Baltie'

Sporta kompleksā ''333” īres kartingu sacensību sezona tika noslēgta ar naksnīgām komandu izturības sacensībām ''SWS Endurance Cup 300''. Kā portālu Go4speed informēja Marta Kaktiņa, tad 13 komandu konkurencē 300 apļu distancē par uzvarētājiem kļuva 'Skandi Kart Racing', otro vietu izcīnīja komanda "Baltie", bet trešajā vietā ierindojās komanda no Igaunijas - "Pentus Racing".

Ņemot vērā iegūtos punktus sezonas garumā, par 2016. gada kopvērtējuma uzvarētājiem ''SWS Endurance Cup'' nacionālajā ieskaitē kļuva komanda "Baltie", kuri arī ieguva tiesības pārstāvēt Latviju SWS īres kartingu sacensību pasaules finālā.

Sacensību rezultāti ŠEIT.

Jau iepriekš tika noskaidrots, ka SWS pasaules finālā Sprint Cup ieskaitē Latviju pārstāvēs Daniels Lācis, bet Junior Cup ieskaitē Krists Ziders.

Latvijā šī bija otrā SWS īres kartingu sacensību sezona, kas norisinājās sporta kompleksā „333”. Tās ietvaros nacionālajā uzskaitē ir reģistrēti 362 braucēji, tādejādi SWS pasaules sistēmā Latvijai ir viens no lielākajiem dalībnieku skaitiem Ziemeļeiropas reģionā.