Sestdien norisināsies interesantas kartinga izslēgšanas sacensības

Go4speed 06.09.2013 - 12:08 Sestdien norisināsies interesantas kartinga izslēgšanas sacensības

Sestdien, 7. septembrī kartinga trasē Trajektorija norisināsies sacensības pēc formāta, kas ir sastopams dragrace un drift autosacīkstēs, respektīvi, dalībnieki tiks sadalīti pa pāriem un zaudētāji tiks izslēgti, kamēr finālā paliks tikai 4 dalībnieki.

Kā portālam pastāstīja sacensību organizatori, tad formāts sacensībām ir sekojošs - dalībnieki katrs izlozē sev pretinieku un gokartus pirmajai kārtai, tādā secībā, kādā tie ir piereģistrējušies sacensībām (priekšroka tiem dalībniekiem, kas piereģistrējās sūtot e-pastu). Pēc tam tiek veikta pirmā kārta, kurā katrā braucienā (4 minūtes) trasē dodas pa 4-6 dalībnieki, un cīņa notiek uz ātrāko apli izlozētā pāra ietvaros. Pēc pirmās braucienu sērijas visi pāri apmainās vietām ar gokartiem un tiek veikts otrs brauciens (4 minūtes). Pārī uzvar tas, kuram ir mazāka abu braucienu ātrāko apļu summa.

Apkopojot atlases kārtas rezultātus, tiek izveidots astotdaļfināls no 16 ātrākajiem (tiek ņemta vērā abu atlases braucienu ātrāko apļu summa) pāru uzvarētājiem, bet, ja to skaits ir mazāks par 16, tad uz atlikušajām vietām tiek organizēts ''second chance" braucieni (2 x 4 minūtes) starp pāru zaudētājiem. Arī astotdaļfinālā braucēju pāri un gokarti tiek lozēti - ātrākie astoņi, ņemot vērā iepriekšējās kārtas rezultātus, izlozē dalībniekus no otrā astotnieka.

Astotdaļfināla pāru uzvarētāji tiekas ceturtdaļfinālā, savukārt zaudētāji izstājas no sacensībām. Pēc tam ceturtdaļfināla uzvarētāji tiekas pusfinālā un tad pusfināla uzvārētāji cīnās par 1. vietu, bet pusfināla zaudētāji par 3. vietu.

Dalībniekiem, kuri neiekļūs pamatsacensībās, tiks pasniegtas trases dāvanu kartes LVL 5.00 vērtībā, savukārt, četriem dalībniekiem (pusfinālistiem) būs iespēja braukt 40 (!) minūtes. Tāpat, lai sacīkstes būtu godīgākas, tad gokartiem tiks izmantoti atsvari, lai maksimāli izlīdzinātu dalībnieku svaru. Dalībnieku svari tiks izlīdzināti līdz 85 kg (+/- 1 kg), tai pašā laikā gokartiem netiks pievienoti vairāk kā 30 kg atsvaru.

Pēc sacensībām tiks apbalvotas pirmās 4 vietas, kā arī sacensību ātrākā apļa īpašnieks.

Lai pieteiktos sacensībām, līdz 06.09.2013 (ieskaitot) nosūtiet uz e-pastu pieteikties@trajektorija.lv sekojošu informāciju - vārds, uzvārds, dzīvesvieta (pilsēta, pagasts), vecums un tālruņa numurs. Dalības maksa - LVL 15.00.