Vairākas ekipāžas pirms 'Rally Liepāja' iesildās Velsas WRC

Go4speed 11.10.2018 - 09:32 Vairākas ekipāžas pirms 'Rally Liepāja' iesildās Velsas WRC

Pirms noslēdzošā Eiropas rallija čempionāta posma ''Rally Liepāja'' vairāki sportisti startēja Velsas WRC rallijā. Neveiksmīgi šis rallijs iesākās vienam no ERC Junior U28 klases līderiem Krisam Ingramam (''Škoda Fabia R5''). Sportists jau trešajā posmā noslīdēja no ceļa un iebrauca grāvī. Lai arī auto bojājumus neguva, diemžēl grāvī bija ūdens, kas drīz vien ieplūda  automašīnas salonā. Pateicoties lieliskam mehāniķu darbam, sportists spēja atgriezties rallijā, kur beigās arī veiksmīgi tika sasniegts finišs, lai arī rezultāts, protams, vairs nebija augsts.

Auto pēc ieslīdēšanas grāvī. Foto: fronekhonza

Angļu sportists Rīs Jeits, kurš šogad ar ''Škoda Fabia R5'' ir nobraucis jau 13 rallijus, pēc 14.posma ieņēma desmito vietu R5 klasē, taču 15.posmā sportists noskrēja no ceļa un avarēja.

Rīs Jeits. Foto: Stanislav Kučera

Uz starta izgāja arī brazīlietis Paulo Nobre (''Škoda Fabia R5''). Polijas ERČ posmā sportists izcīnīja 18.vietu absolūti un 13. klasē, bet Velsā tika sasniegts 23.rezultāts absolūti un 13. klasē. Kallem Rovanperam Nobre zaudēja nepilnas 20 minūtes.

15.vietu absolūti un septīto WRC2 klasē izcīnīja Simone Tempestini, kurš startēja ar ''Citroën C3 R5''. Šis sportists Rovanperam zaudēja deviņas minūtes. Jāatzīmē, ka Polijas ERČ Tempestini startēja ar ''Abarth 124 Rally RGT'' automašīnu, kur tika izcīnīta 17.vieta absolūti. Ar šo auto sportists startēs arī ''Rally Liepāja''.

Tikmēr 4.vietu absolūti un pirmo LARČ2 klasē Lietuvas ''Rally Classic'' izcīnīja Vitautas Švedas (''Mitsubishi Lancer Evo IX''). Tāpat labā noskaņojumā uz ''Rally Liepāja'' dodas 17 gadus vecais Olivers Solbergs, kurš pagājušajās brīvdienās kļuva par RallyX Nordic čempionu. Šajās sacensībās startēja arī Reinis Nitišs, kuram Supercar Lites klasē finālā 4.vieta.