profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Lopezs pēc 'Rally Liepāja' avārijas: Lūk, cik viltīgi var būt ralliji (VIDEO)

Go4speed 11.10.2017 - 23:28 Lopezs pēc 'Rally Liepāja' avārijas: Lūk, cik viltīgi var būt ralliji (VIDEO)
Foto: Go4speed

''Rally Liepāja'' otrā diena neveiksmīgi iesākās ''Peugeot Sport'' komandas braucējam Hosē Marijam Lopezam, kurš pēc pirmās dienas ieņēma piekto vietu. Dienas pirmajā posmā spānis kādā no līkumiem nobrauca no ceļa un uzmeta vairākus kūleņus.

''Rally Liepāja'' otrā diena neveiksmīgi iesākās ''Peugeot Sport'' komandas braucējam Hosē Marijam Lopezam, kurš pēc pirmās dienas ieņēma piekto vietu. Dienas pirmajā posmā spānis, kurš tobrīd ar savu komandas biedru cīnījās par Top 5, kādā no līkumiem nobrauca no ceļa un uzmeta vairākus kūleņus.


Foto: Go4speed

''Tas parāda to, cik ralliji var būt viltīgi,'' fiaerc.com mājas lapā saka Hosē Marija Lopezs. ''Tu vari bez problēmām izbraukt cauri daudz un dažādiem bīstamiem līkumiem, bet tad vienā līkumā var notikt kaut kas neparedzēts. Mēs trāpījām pa stabu, kas bija līkuma iekšmalā, kas sabojāja mašīnas vadāmību. Pēc tam mēs noskrējām no ceļa un iebraucām grāvī, pēc kā uzmetām vairākus kūleņus. Gribu atvainoties komandai. Viņi šajā rallijā paveica lielisku darbu, tāpēc gribēju viņiem pateikties ar augstu rezultātu,'' tā Lopezs.

Avārijas video:
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png