Blušs 'Formula Drift' Atlantas posma kvalifikācijā izcīna 3.vietu

Go4speed 13.05.2017 - 11:15 Blušs 'Formula Drift' Atlantas posma kvalifikācijā izcīna 3.vietu

Atlantā, ASV, tiek aizvadīts trešais šīs sezonas Formula Drift posms, kurā uz starta stājies arī HGK komandas braucējs Kristaps Blušs, kurš pēc diviem posmiem kopvērtējumā ieņem 12.vietu. Naktī uz piektdienu latviešu braucējs aizvadīja treniņus. Kā savā Facebook lapā stāstīja Kristaps, tad šajā trasē pirms iemetiena viņš esot attīstījis 185 km/h lielu ātrumu.

Kvalifikācijā labākais bija Vons Gitins Jr, kurš šajā posmā pirms gada izcīnīja uzvaru. Gitins savā labākajā braucienā izcīnīja 94 punktus, kas viņam deva pirmo vietu. Otrais ar 90 punktiem palika Maikls Essa, bet trešais ar tikpat punktiem finišēja Kristaps Blušs, kuram šis ir labākais rezultāts ''Formula Drift'' kvalifikācijā. Atgādināsim, ka pagājušajā gadā viņš šajā posmā Top 32 sagriezās.

Pateicoties šim lieliskajam rezultātam, Blušs ir iekļuvis Top 16, kur viņam būs jāsacenšas ar Džonatana Kastro un Neita Hamiltona pāra uzvarētāju Top 32 tandēmā. Šie braucēji kvalifikācijā uzrādīja attiecīgi 14. un 19.vietu.

Kvalifikācijas rezultāti ŠEIT, bet tandēmu izloze ŠEIT.