profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Jaunais Kalendārs Rallijs Latvijā 2018 ir klāt

Reklāmraksts 04.12.2017 - 08:37 Jaunais Kalendārs Rallijs Latvijā 2018 ir klāt
Foto: Kalendārs Rallijs Latvijā

Jau tradicionāli pirms gadu mijas klajā nācis Latvijas autosportam veltītais kalendārs Rallijs Latvijā. Šī ir septiņpadsmitā reize, kad ilggadējie sporta fotogrāfi Raimonds Volonts un Jānis Asaris apkopojuši gada spilgtākos mirkļus - gan Latvijas, gan citu valstu ekipāžu izpildījumā Latvijas, Baltijas čempionātu rallijos.Tā janvāra sniegos fiksēts Kalles Rovanpera/ Risto Pietilainena (Somija) dinamiski veiktais līkums Gulbenes pusē, bet kalendāra marta fotogrāfija atklāj Nikolaja Grjazina / Jaroslava Fjodorova (Krievija) iespaidīgo lēcienu „Talsu" rallija ātrumposmā Pastendes ceļos. Latvijas komandu līdzjutēji redzēs, nu jau šī gada Latvijas čempionu, Mārtiņa Seska / Andra Mālnieka ekipāžas braucienu Kuresāres naksnīgajās ielās - pēdējā 2017.gada rallijā Sāremā salā, kur viņi bija par mata tiesu arī no Igaunijas čempiona titula, kā arī skatu no atraktīvās Jāņa Vorobjova/ Ivo Pūķa ekipāžas brauciena pa Talsu akmeņaino granti.„Autosports ir jāskatās klātienē, bet arī fotogrāfijās fiksētie kadri ir vizuāla bauda. Tie ir skati, ko vērts paturēt atmiņā pēc iespējas ilgāk," saka fotogrāfs Jānis Asaris.Kā ierasts, kalendārā ir uzskaitīti provizoriskie 2018. gada pasaules un Latvijas rallija čempionātu posmu datumi. Respektējot auditorijas aicinājumu, autori šī gada izdevumā atkal publicējuši vārda dienas.

Kalendāra autori pateicas par atbalstu "Petro Canada Lubricants". Kalendārus "Rallijs Latvijā 2018" var iegādāties Maxima XX, XXX, Rimi hipermārketos, Elvi veikalos, Narvesen tirdzniecības vietās un citur visā Latvijā. Tāpat par jauno izdevumu var interesēties pie autoriem Kalendārs Rallijs Latvijā sociālajā vietnē Facebook.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png