profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

ZeKurbulis video: Elbakjans met akmeni Latvijas rallija dīķī

Go4speed 10.08.2017 - 19:28 ZeKurbulis video: Elbakjans met akmeni Latvijas rallija dīķī
Publicitātes foto

Go4Speed.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 10. augustā no plkst. 19.30 skatīties jaunāko ātruma un piedzīvojumu raidījumu ZeKurbulis. Šī vakara raidījumā: studijas viesis Roberts Elbakjans izteiks asu viedokli, kāpēc Latvijas rallijā iestājies panīkums un ekskluzīva iespēja ielūkoties Latvijas motokrosa zvaigznes Paula Jonasa pārstāvētās komandas “Red Bull KTM Factory Racing" staļļos.

Atsaucoties uz ZeKurbulis aizsākto tēmu par Latvijas rallija veiksmēm un neveiksmēm, Roberts Elbekjans, “RE Autoclub” direktors ir pieteicies turpināt diskusiju. Sarunā ar raidījuma vadītāju Paulu Timrotu viņš izteiks savu viedokli, kas solās sašūpot agrāk tik iecienītā sporta veida ūdeņus – kāpēc rallija sacensībās ir aizvien mazāk dalībnieku un kāpēc zudusi arī skatītāju interese.

Savukārt žurnālists Ilmārs Līkums ir sagatavojis ekskluzīvu materiālu motosporta cienītājiem. Ilmārs pagājušajā nedēļas nogalē viesojies pie Paula Jonasa pārstāvētās “Red Bull KTM Factory Racing” komandas Beļģijas pilsētā Lommelā, kur Jonass un citi tās braucēji triumfēja pasaules čempionāta posmā. Skatītājiem būs iespēja ielūkoties komandas aizkulisēs un slavenajos KTM staļļos, kur tiek kaldinātas iespaidīgās uzvaras.

Tāpat ZeKurbulis studijā viesosies Agris Šmits, Antīko automobiļu kluba valdes priekšsēdētājs. Antīko automobiļu klubs šogad svin 45. jubileju – Agris pastāstīs, kā kluba darbība tāpat kā Dziesmu svētki un citas vēsturiskas norises savulaik iekustināja Latvijas valsts neatkarību.

Artūrs Virbulis ZeKurbulis skatītājiem ir sagatavojis autosporta pasaules zīmīgāko notikumu apskatu. Artūrs pētīs, cik miljoni eiro vajadzīgi, lai sasniegtu uzvaru RX čempionātā un vai tiešām pārgalvīgajam Krievijas rallija braucējam Aleksejam Lukjaņukam pēc kārtējās avārijas jāliek punkts sportista karjerai.

Raidījums ZeKurbulis un tā ieraksti, kā arī citi autosporta notikumi skatāmi lietotnē LMT Straume, LMT Mājas viedtelevīzijā un internetā: http://straume.lmt.lv/zekurbulis. Skatītāji aicināti izteikt savas domas Twitter diskusijā ar tēmturi #ZeKurbulis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png