Aizvadīts WURTH Ziemas Kausa otrais posms Brocēnos

Go4speed 05.03.2018 - 13:30 Aizvadīts WURTH Ziemas Kausa otrais posms Brocēnos
Publicitātes foto

Aizvadītajā nedēļas nogalē Brocēnu novadā norisinājās WURTH Ziemas Kausa otrais posms. Brocēnu novada Z/S Druvas ipašuma “Pumpuļi”  trasē braucēji aizvadīja arī pirmo WURTH Ziemas Kausa posmu, taču šoreiz tika mainīts braukšanas virziens. Pateicoties ziemīgajiem laikapstākļiem braucējiem bija jāpielāgojas vietām sarežģītajai trasei, kuru sedza ledus un sniega kārta.

Pirmo vietu RWD klasē ieguva Pauls Vilnis (Volvo 940), otrajā vietā Krišs Jaunzemis (BMW 330), be trešajā vietā Ēriks Bērziņš (Mercedes). RWD+ klasē pirmais Pauls Vilnis (Volvo 940), otrais Ēriks Bērziņš (Mercedes).

Priekšpiedziņas klasē (FWD) pirmais bija Aivo Gailītis (VW Golf), otrais Mārtiņš Roze (VW Golf), trešais Miks Ķenavs (VW Golf 2). FWD+ klasē pirmo vietu izcīnīja Modris Žentiņš (Honda Civic), otro vietu ieguva Jānis Spundiņš (Honda Civic), trešajā vietā ierindojās Varis Žentiņš (Honda Civic).

Abās 4WD klasēs pirmajā vietā finišēja Artis Vicinskis ar Subaru Impreza automašīnu, savukārt divas otrās vietas izcīnīja Jānis Sala (Audi 90 Quattro). Bezradžu klasē trešajā vietā Ilmārs Zausajevs (Audi), savukārt radžu klasē trešajā vietā Rūdis Bērziņš (Subaru Impreza).

Junioru klasē uzvaru izcīna Rūdis Bērziņš (Subaru Impreza), otrajā vietā Madars Dīriņš (Renault Clio), trešajā vietā Kristers Kenigsbergs.

Standarta klasē pirmais Mārtiņš Mauriņš (Subaru), otrais Edgars Bundzis (Subaru), trešais Kristaps Kaliksons (Audi).

Dāmu klasē godalgoto pirmo vietu izcīnīja Nelda Žentiņa (Honda), otrajā vietā ierindojās Agnese Mauriņa (Subaru wrc) un trešajā vietā Laura Gluškova (VW Golf).

Motorsport.lv rīkotajam WURTH Ziemas Kausam vēl paredzēti divi posmi, kas norisināsies 10. un 17. martā.