Talsu CVS trasē aizvadīts pirmais Motorsport.lv Vasaras kausa posms (VIDEO)

Go4speed 12.07.2017 - 11:32 Talsu CVS trasē aizvadīts pirmais Motorsport.lv Vasaras kausa posms (VIDEO)
Ekrānšāviņš no video

Motorsport.lv Vasaras kauss iesācies ar skaistām cīņām par spīti mainīgajiem laikapstākļiem. Aizvadītajā nedēļas nogalē vairāk nekā 40 dalībnieki stājās uz starta Motorsport.lv Vasaras kausa 1.posmā, kurš notika jau zināmajā Talsu CVS trasē.

Talsu CVS paralēlā trase ir autosporta faniem jau labi zināma. Arī šoreiz braucēji dalījās pāros, tādējādi iegūstot papildus emocijas gan paši sev, gan piedāvājot aizraujošas sacīkstes skatītājiem.

Kopumā uz starta izgāja septiņu dažādu ieskaišu klašu braucēji. Open klasē uzvaru izcīnīja Ainars Eikerts ar Mitsubishi Lancer Evo 9, tūlīt aiz viņa uz goda pjedastāla stāvēja Mārcis Stūriška un Rolands Kaucis, kuri startēja ar Subaru Impreza.

Publicitātes foto

4WD klasē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Kārlis Nebars (Subaru Impreza), aiz viņa Rolands Kaucis un Ainars Ekarts.

3000 klasē ar 67 punktiem uzvaru guva Madars Dīriņš (Renault Clio), otro vietu izcīnīja Arvis Bērziņš (VW Golf III). Trešajā vietā šoreiz Varis Žentiņš ar Honda Civic, kurš pirmo vietu izcīnīja divās citās klasēs -1600 un 2000.

2000 klasē otrā vieta, ar 8 punktu starpību, Madaram Dīriņam (Renault Clio), bet trešā vieta Modrim Žentiņam (Honda Civic). 1600 klasē otro vietu izcīnija Modris Žentiņs bet trešo - Jānis Spundiņš (Honda Civic).

Junioru ieskaitē labākais bija Madars Dīriņs, otrajā vietā Rūdis Bērziņš, trešajā vietā Kristaps Kronbergs.

Vasaras kausa 2.posms paredzēts 29. jūlijā un norisināsies Bauskas Mūsa Raceland trasē, kurā Motorsport.lv rīkotais kauss šeit norisināsies pirmo reizi. Arī Bauskas trase ir zināma visiem autosporta faniem un, pateicoties jaunajiem īpašniekiem, šogad tā atguvusi jaunu elpu.