profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

'333 Ziemas kausa' 4.posms paredz lielu braukšanas laiku katram dalībniekam

Go4speed 26.01.2017 - 12:45 '333 Ziemas kausa' 4.posms paredz lielu braukšanas laiku katram dalībniekam
Foto: Artūrs Igaveņš, ASRT Media

Kā portālu informē Marta Kaktiņa, tad klasiskais formāts paredz lielu braukšanas laiku katram dalībniekam, kura ietvaros ātrā un plašā trases konfigurācijā trīs braucienu ietvaros būs jāuzrāda divi ātrākie apļa laiki. Sacensības notiks svētdien, 29.janvārī.

Dienas pirmajā daļā cīnīsies RWD un 2WD klases. Sacensību dienu atklās abu klašu visi PRO grupas braucēji, pēc viņiem cīņas turpinās AM grupas braucēji. Savukārt tuvāk vakara pusei par pozīcijām un punktiem cīnīsies 4WD klase, startējot pēc tāda paša principa kā RWD un 2WD dalībnieki.

Šī gada čempionātu raksturo spēcīgu un aizrautīgu braucēju dalība, kuri visās ieskaites grupās katrā posmā cīnās par nozīmīgiem kopvērtējuma punktiem. Lai cīņu par kopvērtējuma rezultātiem padarītu aizraujošāku, šajā posmā dalībniekiem tiks dota iespēja censties rezultātus izlīdzināt. Proti, šoreiz pirmie startēs katras ieskaites grupas dalībnieki ar mazāko punktu skaitu.


Foto: Artūrs Igaveņš, ASRT Media

''Ceturtais posms notiks pēc mūsu visiecienītākā jeb "klasiskā" formāta, kas dalībniekiem ir tuvs lielā "track time" dēļ, kur tīrais braukšanas laiks katram braucējam sasniedz teju pusstundu! Šajā posmā esam veikuši uzlabojumus starta kārtībā, un, lai nodrošinātu maksimāli kvalitatīvi trases segumu, 2WD un RWD klases brauks pa citu trases konfigurāciju kā 4WD klase. Šī noteikti ir priecīga ziņa visiem, jo grunts sekcija būs līdzenāka kā ierasts. Savukārt tiem, kuri brauc gan viena tilta, gan 4x4 piedziņas klasēs, šī būs iespēja izbraukties pa dažādām trasēm! Visi laipni gaidīti! ” par “333 Ziemas kausa” čempionāta 4. posmu atklāj autosportists Haralds Šlēgelmilhs.

Pieteikšanās anketa sacensībām: ŠEIT, bet sacensību nolikums meklējams www.333.lv

Sacensību dienas kārtība*
1.daļa – (2WD, RWD)
7:30 - 8:15| reģistrācija
8:30 - 8:50 | dalībnieku sapulce
9:00 – 11:30 | 1. brauciens
15min pauze / trases uzkopšana
11:45 – 14:15 | 2. brauciens
15 min pauze / trases uzkopšana
14:30 – 17:00 | 3. brauciens
17:15 apbalvošana

2.daļa – (4WD)
16:30 - 17:00 | reģistrācija
17:15 - 17:30 | dalībnieku sapulce
17:40 - 18:40 | 1. brauciens
10min pauze / trases uzkopšana
18:50 - 19:50 | 2. brauciens
10min pauze / trases uzkopšana
20:00 - 21:00 | 3. brauciens
21:15 | apbalvošana

*Var tikt veiktas izmaiņas, ņemot vērā dalībnieku skaitu un norises gaitu

Tā kā sacensības notiks visas dienas garumā, un brīvdienas ir laiks, ko ierasti pavadīt kopā ar ģimeni un bērniem, organizatori aicina sacensības apmeklēt arī līdzjutējiem un skatītājiem, tajā skaitā kopā ar bērniem. Visas dienas garumā 333 Cafe cienās ar gardiem ēdieniem un dzērieniem, paralēli sacensībām varēs braukt ar kartingiem, bet no pulksten 14:00 līdz 18:00 ikviens varēs izmēģināt spēkus aizraujošās lāzertag spēlēs īpaši izveidotā šķēršļu laukumā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png