Aizvadītajā nedēļas nogalē Kuldīgā atklāta jaunā Rallija Supersprinta sezona

Go4speed 14.03.2016 - 15:11 Aizvadītajā nedēļas nogalē Kuldīgā atklāta jaunā Rallija Supersprinta sezona

Sestdien, 12. martā, ar sacensībām Kuldīgas pilsētā aizvadīts Latvijas čempionāta un FREKO kausa izcīņas rallija supersprintā pirmais posms, kurā uz starta stājās vairāk nekā 60 dalībnieki. Uzvaras savās klasēs guva Edgars Poriņš, Sandis Laukšteins, Lauris Ozerovs, Uldis Fjodorovs, Valts Zvaigzne, Ģirts Ozoliņš, Raivis Galviņš, Mārtiņš Dambergs un Madars Dīriņš.

Sacensību dalībniekus Kuldīga sagaidīja ar vēsu rītu un pavasarīgu sauli pusdienlaikā. Pilsētas teritorijā izveidotā trase bija interesanta, ar mainīgu segumu un raitā sacensību norise ļāva uzvarētājiem pavisam ātri tikt pie izcīnītajiem kausiem.

Divu riteņu piedziņas klasē 2WD Open uzvaru izcīnīja Edgars Poriņš (VW Golf), kurš bija ātrākais otrajā un trešajā braucienā. Trīs braucienu summā otro vietu guva Modris Žentiņš (Honda Civic), trešo - Madars Dīriņš (Renault Clio).

2WD klasē uzvara Sandim Laukšteinam (VW Golf), kurš arī bija ātrākais otrajā un trešajā braucienā. Pirmajā trijniekā iekļuva arī Raivo Ozoliņš (Honda Civic) un Varis Žentiņš (Honda Civic).

Pilnpiedziņas ieskaitē 4WD par uzvarētāju kļuva Lauris Ozerovs (Subaru Impreza), kurš sasniedza labākos rezultātus pirmajā un otrajā braucienā, otro vietu ieņēma Intars Rezakovs (Subaru Impreza), trešajā vietā Kuldīgā Niks Kanders (Audi 80 Quattro).

4WD Open klasē startēja un finišēja tikai Uldis Fjodorovs (Audi 90), bet 4WD + vērtējumā pirmais Valts Zvaigzne (Subaru Impreza), kurš bija ātrākais visos trīs braucienos. 4WD + otro vietu ieņēma Krišjānis Zintis Putniņš (Subaru Impreza), trešajā vietā ierindojās Artis Vicinskis (Subaru Impreza).

Ģirts Ozoliņš (Honda Civic) kļuva par uzvarētāju priekšpiedziņas klasē 1600, kur uzvarēja pirmajā un trešajā braucienā. Otrajā vietā palika Jānis Aleksejevs (Honda Civic), bet trešā vieta klasē Varim Žentiņam (Honda Civic).

Aizmugures piedziņas klasē RWD pirmajā vietā Raivis Galviņš (BMW 323), kuram ātrākie laiki pirmajos divos braucienos. Otrajā vietā Mārtiņš Muižnieks (BMW 325), trešo vietu izcīnīja Guntars Žurovskis (BMW 318).

VAZ Historic Open klasē Mārtiņš Dambergs (VAZ 2101) pārspēja Jāni Kundziņu (VAZ 2106).

Savukārt starp trim junioriem ātrākais bija Madars Dīriņš (Renault Clio), kurš aiz sevis atstāja Robertu Poriņu (VW Golf) un Māri Milleru (Peugeot 206).