Noskaidroti Wurth Ziemas Kausa uzvarētāji

Go4speed 04.03.2015 - 19:03 Noskaidroti Wurth Ziemas Kausa uzvarētāji
Gundars Tīdmanis uzvarēja abās RWD klasēs. Foto: Aigars Tīdmanis, Go4speed

Ar noslēguma posma sacensībām Rudes kartodromā noslēgusies Wurth Ziemas Kausa sezona, kurā tika noskaidroti kopvērtējuma kausa ieguvēji visās klasēs. Sacīkstes norisinājās Rudes kartodromā. Sacīkšu pēdējais posms tika aizvadīts uz tīra asfalta seguma, tomēr tas izvērtās gana aizraujošs, jo tika aizvadītas izšķirošās cīņas par sezonas kausa ieguvējiem visās klasēs.

Aizmugures piedziņas klasēs norisinājās ļoti aizraujošas cīņas starp abiem kopvērtējuma līderiem Māri Druvu un Gundaru Tīdmani. Abi apmainījās ar uzvarām bezradžu un radžu klasēs. RWD ar radzēm Gundars izcīnīja uzvaru tikai ar 0,1 sekundes pārsvaru pār Māri Druvu, bet trešais Mārcis Martinovs. RWD bez radzēm otrais Gundars Tīdmanis, aiz sevis atstājot arvien ātrāk braucošo Gvido Rozenblūmu. Sezonas kopvērtējumā abās klasēs pirmais Gundars Tīdmanis.

Māris Druva. Foto: Aigars Tīdmanis

Priekšpiedziņas klasēs dominēja Žentiņu ģimenes vīri - Modris un Varis. Modris uzvarēja klasē bez radzēm, savukārt, Varis klasē ar radzēm. FWD bez radzēm otrais Varis, bet trešais trases saimnieks Miks Ķenavs. Klasē bez radzēm otrais Modris, bet trešais mājinieks Māris Radomišķis. Arī abās priekšpiedziņas klasēs sezonas laurus plūca viens sportists - Modris Žentiņš, kamēr viņa brāļadēls Varis Žentiņš ierindojās otrajā vietā radžu un trešajā vietā bezradžu klasē.

Modris Žentiņš. Foto: Aigars Tīdmanis, Go4speed

Pilnpiedziņas klasēs cīņas par kopvērtējumu bija sen neredzēti "karstas" līdz pat sezonas pēdējam braucienam. AWD bez radzēm pirmais posmā Jānis Bruzinskis, par nepilnu sekundi apsteidzot Arti Vicinski, kurš pēdējos braucienus aizvadīja tikai ar ceturto ātrumu. Trešais klasē jaunais un talantīgais Kristaps Skrodis.

AWD klasē ar radzēm abi sezonas līderi palika ārpus pirmā trijnieka. Šeit pirmais Jānis Sala, aiz sevis atstājot Skrodi, bet trešais Egils Daugins. Šīs cīņas izšķīra kopvērtējumu - klasē bez radzēm par kausa ieguvēju kļuva Artis Vicinskis. Neskatoties uz piekto vietu pēdējā posmā, radžu klasē kopvērtējuma uzvaru izdevās nosargāt Jānim Bruzinskim, savukārt otro vietu - Artim Vicinskim.

Dubļu posms Zaņas trasē. Foto: Aigars Tīdmanis, Go4speed

Dāmu klasē uzvaras laurus plūca Nelda Žentiņa, kurai arī uzvara sezonas kopvērtējumā. Otrā Neldas māsa Signe Žentiņa, savukārt, trešā pēdējā posmā Irita Krauča. Kopvērtējuma otrajā vietā ierindojās Kristīne Cēbere, bet trešajā Irita Krauča.

Kausa galvenās balvas ieguvējs - Wurth Ziemas Karaļa titula ieguvējs - tiks nosaukts sezonas noslēguma pasākumā 7. martā, Kalvenē. Šis bija jau devītais gad kopš KTSK rīko Ziemas Kausu un nākamgad tiks svinēta apaļa desmit gadu jubileja.