'333 Ziemas kauss' otrajā posmā jauni uzvarētāji

Go4speed 10.01.2015 - 21:43 '333 Ziemas kauss' otrajā posmā jauni uzvarētāji

10. janvārī sporta kompleksā „333" norisinājās „333 Ziemas kauss 2014/2015" 2. posms, kurā piedalījās 83 sportisti, viņu vidū arī pasaules rallijkrosa medaļnieks Reinis Nitišs.

Lai arī gaisa temperatūra bija plusos, trasi klāja ledus, padarot posmu gana aizraujošu. Ja pirmā brauciena laikā saķere ar trases segumu bija laba, tad nākošajos divos braucienos trase bija visiem vienlīdz slidena.

Patīkamu pārsteigumu šajā posmā sagādāja Reiņa Nitiša dalība kausā ar BMW 325 automašīnu. Sportistam šādas sacensības un formāts bija kas jauns. Tomēr, kā atzina pats Reinis - laba pieredze gatavojoties februārī gaidāmajam FIA Eiropas rallija čemopionāta posmam.

Aizmugures piedziņas klasē startēja 26 dalībnieki, no kuriem atkārtoti gandrīz visi bija uzticami BMW markas automašīnām. Pirmo vietu izcīnīja Jānis Apsītis, kurš pirmajā posmā ierindojās tikai 19. vietā. Otrais šoreiz panākumiem bagātais drifteris Gvido Elksnis, kurš pirmajā posmā finišēja 12.vietā, bet jau otro posmu pēc kārtas uz pjedestāla kāpa Raivis Galviņš, šoreiz iegūstot trešo vietu.

Priekšpiedziņas klasē sev par lielu gandarījumu pirmo vietu izcīnīja Ivars Cīruļnieks, kurš sezonas atklāšanas posmā ierindojās tikai otrajā desmitniekā.  Otro vietu ieguva Jānis Spīķis, bet trešais šoreiz pirmā posma uzvarētājs Modris Žentiņš.

Pilniedziņas klasē pēdējie braucieni tika aizvadīti aizvien skarbākos laika apstākļos un iestājoties tumsai, dalībniekus lutināja arī vējš un sniegs. Sacīkstes noslēdzaš sekojoši: trešo vietu ieguva "333" uzticamais veterāns Ints Jeršovs, kā otrais ierindojās Valters Urbanovičs, bet savu pirmo uzvaru izcīnīja Māris Zālītis.

Trešais posms notiks svētdien, 25. janvārī, bet ceturtais posms tiek pārcelts no 14. februāra uz 15. februāri.

Ar visiem rezultātiem var iepazīties ŠEIT.