Wurth Ziemas Kausa 3. posms Kandavā ar sniegu un salu

Go4speed 28.01.2014 - 12:26 Wurth Ziemas Kausa 3. posms Kandavā ar sniegu un salu

Sestdien, 26. janvārī, Kandavas autotrasē uz ledus un sniega seguma norisinājās Wurth Ziemas Kausa 3. posms, kurā par dienas uzvarētājiem var nosaukt Žentiņu ģimenes pārstāvjus, kā arī Jāni Ivanovski. Iespējams tieši stiprā sala dēļ šoreiz dalībnieku skaits bija stipri mazāks - kopā uz starta stājās 80 braucēji.

Šoreiz braucēji veica veselus četrus braucienus, tādējādi bija iespēja saņemt lielāku punktu skaitu sezonas kopvērtējumam.

Jāņa Ivanovska kontā šoreiz divas uzvaras - 4WD bez radzēm (BMW) un RWD klasē ar radzēm (BMW). Kā arī divas otrās vietas - 4WD klasē ar radzēm un RWD klasē bez radzēm.

Jānis Junkers ar Nissan Sunny izcīnīja divas otrās vietas abās priekšpiedziņas klasēs. Foto: Oskars Vanags, Go4speed

Savukārt uzvaru priekšpiedziņas klasē ar radzēm izcīnīja Varis Žentiņš (Honda Civic), kamēr Modris Žentiņš (Honda Civic) uzvarēja priekšpiedziņas klasē bez radzēm. Jāpiemin ka Žentiņiem beidzot izdevās pārtraukt Aivo Gailīša dominanci priekšpiedziņas klasē bez radzēm. Aivo Gailītim šajā posmā divas trešās vietas abās priekšpiedziņas ieskaites klasēs.

Bez uzvarām RWD klasēs šoreiz palika brāļi Tīdmaņi. RWD klasē bez radzēm uzvaru izcīnīja Aivars Krastiņš (BMW 325), savukārt ar radzēm ātrākais jau iepriekš pieminētais Jānis Ivanovskis. RWD klasē ar radzēm otrais šoreiz Gundars Tīdmanis (BMW 323), savukārt Aigaram Tīdmanim (BMW 323) divas trešās vietas - pa vienai katrā no RWD klasēm.

Dāmu klasē Neldai Žentiņai (Honda Civic) šoreiz izdevās apsteigt Baibu Ivanovsku (BMW), kura šajās sacīkstēs otrā. Trešo vietu starp daiļā dzimuma pārstāvēm izcīnīja Ginta Ivanovska.