Dragreisa čempions gandrīz uzvar arī vasaras autosprintā

Artūrs Virbulis 17.06.2012 - 19:09 Dragreisa čempions gandrīz uzvar arī vasaras autosprintā
Edgars Eriņš ar savu Lotus Elise. Foto: Valdis Zāgeuss/Go4speed

Svētdien, 17. jūnijā, „Biķernieku" kompleksajā sporta bāzē tika aizvadīts vasaras autosprinta čempionāta otrais posms. Vairāki vasaras autosprinta dalībnieki bija veiksmīgi startējuši jau sestdien notikušajā supersprintā, un teju tikpat veiksmīgs viņiem izdevās arī vasaras autosprinta posms - Modris Žentiņš („Honda Crx") izcīnīja pirmo vietu FWD klasē, savukārt Kristaps Feldmanis („Subaru Impreza") AWD ieskaitē palika otrais.

Uzvaru pilnpiedziņas klasē izcīnīja pagājušo divu gadu čempions un pirmā posma uzvarētājs Andris Slava („Mitsubishi Lancer Evo IX"). Bija sagaidāms, ka viņam izvērtīsies sīva cīņa ar Mareku Žukuru („Mitsubishi Lancer Evo IX"), tomēr tā vietā viņam iznāca vairāk cīnīties ar Kristapu Feldmani un Juri Jevhutu („Mitsubishi Lancer Evo VIII"), kuri attiecīgi ierindojās otrajā un trešajā pozīcijā. Žukurs šoreiz ceturtais.

Andris Slava arī šoreiz netika pārspēts. Foto: Valdis Zāgeuss/Go4speed

Kopā uz starta izgāja 24 dalībnieki, kuru starpā bija gandrīz visi šī gada spēcīgākie vasaras autosprinta piloti. RWD klasē iztrūka gan Jānis Skujiņš, tomēr viņa vietā konkurenci Imantam Firstam un Andrim Slišānam, kuri brauc ar „Toyota Corolla" automobili, sagādāja dragreisa čempions Edgars Eriņš („Lotus Elise"). Klasiskajā vasaras aplī Eriņš bija ātrākais, tomēr vājie rezultāti slaloma distancē viņam ļāva iegūt „tikai" otro vietu.

Uzvaru izcīnīja Andris Slišāns, kurš nobrauca pārliecinoši labāk nekā pagājušā gada čempions Imants Firsts. Firstam pjedestāls šoreiz izpalika, jo trešo pakāpienu aizpildīja Kristaps Misjuns („BMW 320i"). FWD ieskaitē trijos no četriem braucieniem uzvaru svinēja Modris Žentiņš, tādējādi pārliecinoši iegūstot pirmo vietu. Žentiņam tā šogad otrā uzvara pēc kārtas, kas nozīmē nostiprināšanos FWD klases galvgalī.

Auto, ar kuru brauc gan Andris Slišāns, gan Imants Firsts. Foto: Valdis Zāgeuss/Go4speed

Nākamais vasaras autosprinta, kas pēc skaita jau būs trešais, posms risināsies 29. jūlijā, turpat „Biķernieku" kompleksajā sporta bāzē.