Šlēgelmilhs arī otrajā braucienā finišē trešajā vietā

Mārtiņš Jankovskis 02.12.2016 - 19:25 Šlēgelmilhs arī otrajā braucienā finišē trešajā vietā
Haralds Šlēgelmilhs. Foto: No sportista privātā arhīva

Spānijā, Valensijā, noslēgusies Lamborghini Blancpain Super Trofeo (LBST) Eiropas čempionāta sezona, kurā šosezon startēja Latvijas ātrākais autosportists Haralds Šlēgelmilhs. Pirms šī posma kopvērtējumā līderis bija Deniss Linds, kuram tikai sešus punktus zaudēja Haralds. Pirmajā braucienā, kuru Haralds sāka no sestās vietas, uzvarēja kopvērtējuma līderis Deniss Linds, bet mūsu braucējs finiša līniju šķērsoja trešajā vietā.

Otro braucienu Haralds sāka no ceturtās starta vietas, taču jau pašā sākumā Haralds pakāpās uz trešo vietu. Vēlāk mūsu sportists atkrita uz ceturto pozīciju, jo garām aizbrauca pirmā brauciena uzvarētājs Linds. Vēlāk Linds gan pieļāva kļūdu, ko izmantoja Haralds, kurš pakāpās uz trešo vietu. Pēc boksiem Šlēgelmilhs joprojām bija trešajā vietā, un šo pozīciju mūsu braucējs saglabāja līdz beigām, uzvarētājam Lorisam Spinelli zaudējot 14 sekundes. Linds finišēja piektais, bet viņam ar to pietika, lai kļūtu par čempionu.