Šlēgelmilhs otrajā braucienā izcīna 3.vietu

Go4speed 26.06.2016 - 15:17 Šlēgelmilhs otrajā braucienā izcīna 3.vietu
Haralds Šlēgelimilhs.

Francijas slavenajā Pola Rikāra trasē aizvadīts trešā Lamborghini Blancpain Super Trofeo (LBST) čempionāta sacensību posma otrais brauciens, kurā uz starta izgāja arī Latvijas autošosejas pilots Haralds Šlēgelmilhs.

Atgādināsim, ka sestdien pirmajā braucienā Haralds no septītās vietas aizcīnījās līdz ceturtajai pozīcijai. Otro braucienu Haralds sāka no desmitās starta pozīcijas, taču pēc starta mūsu braucējs pakāpās uz piekto pozīciju. Pirms boksu apmeklējumiem Šlēgelmilhs joprojām saglabāja piekto vietu, kamēr brauciena vadībā joprojām turējās pirmā brauciena uzvarētājs Denis Linds.

Pēc boksu apmeklējumiem Haralds bija pakāpies uz ceturto vietu. Kad līdz brauciena beigām bija atlikušas piecas minūtes, vēlreiz boksos devās tā brīža otrās vietas ieguvējs, kurš bija spiests mainīt riepas. Tas, savukārt, uz trešo vietu ļāva pakāpties Šlēgelmilham.

Finišā arī otrajā braucienā uzvaru izcīnīja Linds, kuram 10 sekundes zaudēja Martins Kodričs, bet trešais – Haralds Šlēgelmilhs, kurš uzvarētājam zaudēja 23 sekundes.

Pēc šī posma Haralds ar izcīnītiem 42 punktiem kopvērtējumā ir ceturtajā vietā, bet līderis ir Linds, kuram 68 punkti.