Go4speed 30.11.2015 - 22:57 VIDEO: Baumanis izcīna 4.vietu, zviedru sportistam iespaidīga avārija
Jānis Baumanis. Foto: Rihards Baumanis

Argentīnā aizvadīts sezonas noslēdzošais pasaules rallijkrosa čempionāta posms, kurā uzvaru izcīnīja Robins Larsons, bet Peters Solbergs, kurš finišēja trešais, šajā posmā kļuva par divkārtējo pasaules RX čempionu. Šajā posmā debiju ''World RX Team Austria'' komandas sastāvā piedzīvoja Jānis Baumanis, kurš aizcīnījās līdz finālam, kur sīvā cīņā mūsu sportists finišēja augstajā ceturtajā vietā. Jāatzīmē, ka iespaidīgu avāriju pusfinālā piedzīvoja Antons Marklunds, kurš ieskrēja trases norobežojuma riepās. Diemžēl Reinim Nitišam sacensības bija beigušās pēc kvalifikācijas.